تلفن واحد فروش : ۰۲۱۶۶۱۷۲۰۹۶ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۷۵۱ | تلفن مدیر فروش: ۰۹۱۲۴۷۵۲۱۶۴ | تلفن واحد پشتیبانی : ۰۲۱۷۷۶۱۵۳۵۵ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۲۱۹ |

نرم افزار حسابداری مالی ارزی – چند زبانه (فارسی-عربی – کردی- انگلیسی)

شرکت هایی که با رویکرد توسعه ی بازارهای خارج از ایران برنامه های توسعه ی فروش و نمایندگی دارند یکی از چالش های ورود به این بازارها داشتن نرم افزارهایی که امکان مدیریت ، کنترل و راهبری از راه دور را داشته باشند و بتوانند به 3 چالش اصلی شرکت های توسعه ی بین المللی پاسخ دهد .

کشورهایی که زرین در آن خدمات نرم افزاری ارایه می دهد:

ایران،عراق،ترکیه،امارات،افغانستان

زبانهایی که زرین پشتیبانی میکند:

عربی، فارسی،کردی،انگلیسی، قابلیت ترجمه زبان آزاد

ارزهایی که نرم افزار مدیریت میکند:

دلار ، دینار ، ریال ، لیر ، یورو و..

نرم افزار مالی و حسابداری ارزی ( بین المللی)

نرم افزار مدیریت و کنترل متمرکز

نرم افزار چند زبانه (فارسی – عربی – کردی – انگلیسی )

سیستم نرم افزار مالی چند ارزی

یکی از شاخص های اصلی سیستم نرم افزار مالی ارزی استفاده از واحد های ارزی در کشورهای مبدا و مقصد است که کار با این ارزهای مختلف دارای حساسیت های منحصر به خود است که در حوزه ی سیستم مالی برای مدیریت هر یک از مراکز نیاز بکار روزانه با ارزهای مختلف می باشد .

مدیریت نرخ های ارز مالی (دلار-دینار-ریال و..)

در این نرم افزار به جنبه های نرخ های مختلف مالی با امکان و ثبت اسناد دقیق این نرخ ها توجهی ویژه شده است و یکی از مسائلی که در حوزه ی توسعه ی جغرافیایی شرکت ها مطرح است عدم کاربرد سیستم مالی مبدا در کشورهای منطقه است که نرم افزار ارزی زرین با توجه به ثبت دقیق اسناد مالی با ارزهای مختلف کار مدیریت ارزها و حساسیت های آن را به خوبی آنالیز کرده و راهکار دقیق و جامع به نرم افزاری را به مشتریان هدف ارائه می دهد .

گزارش پورسانت بازاریاب و مدیر فروش
گزارش پورسانت بازاریاب و مدیر فروش

گزارشگیری مالی ارزی

ارائه گزارشات مالی کل ، معین ، ..... حسابداری بر اساس ارزهای مختلف و همچنین ارائه ترازنامه و گزارشات سود و زیان بر اساس ارز پایه و با توجه به نرخ های تسعیر مختلف محاسبه ی دقیق ارزهای موثر با روش میانگین های وزنی متحرک جهت برآورد سود و زیان حاصل از تسعیر و گزارش دقیق این موارد به مشتریان یکی از نقاط قوت این سیستم مالی ارزی است .

نرم افزار مدیریت و کنترل متمرکز

ما با توجه به اینکه توسعه ی جغرافیایی فروش یکی از اهداف شرکت های بین المللی است و همچنین توزیع غیر یکنواخت در سطح تخصص های سازمانی باعث میشود ستادهای تخصصی قویتری داشته باشد و داشتن مرکز مجتمع و کادر فنی در یک مکان و استفاده از این تخصص ها در اقصی نقاط و مراکز فروش جدید ، شرکت نرم افزار جامع زرین پیشنهادهای فنی درباره راهکارهای ارتباطی و همچنین ارائه سولوشن های متمرکز استقرار و توزیع شده را به شرکت های متقاضی پیشنهاد میدهد که با وجه به این راهکارها این شرکت ها میتوانند مدیریت متمرکز و قوی را به شعبه های راه اندازی شده داشته باشند و دغدغه های مدیریت را در سطح بین المللی جواب دهد .

نرم افزار چند زبانه-multi language

در این نرم افزار امکان ترجمه ی کل نرم افزار به زبان دیگر امکان پذیر است و مشتری میتواند از ترجمه ی پیش فرض انجام شده به زبانهای فارسی – کردی – عربی – انگلیسی نرم افزار را ببیند و همچنین امکان چاپ گزارشات مهم همچون فاکتور ها ، گزارشات صورت حساب و ........ را به چند زبان چاپ را به مشتری ارائه داد . یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار ارائه ی یک نرم افزار واحد با چند زبان مهم زمان است یعنی مدیریت می تواند نرم افزار را فارسی رویت کند گزارشگیری کند و کاربران و اپراتورها با زبان عربی کار کنند و عملیات های خود را انجام دهند .

امنیت اطلاعاتی و نحوه پشتیبان گیری توزیع شده شعب و ستاد

یک راهکار جامع پشتیبانی چند سطحی از اطلاعات در سطح شعبه و ستاد را پیاده میکنیم که امکان پشتیبان گیری اطلاعاتی در یک زمان در چند مکان جغرافیایی امکان پذیر می کنیم نکته ای که حائز اهمیت است و ارتباطات انلاین و افلاین را برای هر کدام از مشتریان به فراخور امکانات و منابع وی پیشنهاد میکنیم .
در خصوص امنیت اطلاعاتی نیز با توجه به استفاده از تکنولوژی های همچون بانک اطلاعاتی جدید سرویس های اطلاعاتی و سرویس های امنیت داده و کد گزاری اطلاعاتی روی داده های حساس دسترس را به اطلاعات برای مشتریان ممکن نموده و به آنها جدیدترین متدهای کاری را ارائه می دهد.