تلفن واحد فروش : ۰۲۱۶۶۱۷۲۰۹۶ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۷۵۱ | تلفن مدیر فروش: ۰۹۱۲۴۷۵۲۱۶۴ | تلفن واحد پشتیبانی : ۰۲۱۷۷۶۱۵۳۵۵ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۲۱۹

حسابداری پخش مویرگی چیست

فروش مویرگی به نوعی از فروش گفته می شود که از طریق یک شبکه گسترده و جامع صورت می پذیرد. در واقع در این نوع فروش، سطح فروش بسیار گسترده بوده و در سطح یک شهر، استان و یا کشور و در بعضی حالات کشورهای همسایه صورت می پزیرد. این نوع فروش میتواند توسط دفتر مرکزی, نمایندگی های فروش ، شعب مستقل و یا شعب غیر مستقل صورت گیرد. در تمامی این موارد دفتر مرکزی بصورت مستقیم در فروش دخالت داشته و یا با دادن اختیارات به شعب و نمایندگی ها بصورت غیر مستقیم از طریق دریافت گزارش بصورت آنلاین یا آفلاین فروش شعب و نمایندگی های خود را کنترل می کند.

حسابداری پخش مویرگی


گزارش پورسانت بازاریاب

گزارش پورسانت بازاریاب

برای محاسبه و فرمول پورسانت بازاریان شرکت های مویرگی چالشهای زیادی دارند ، با توجه به حساسیت این موضوع برای بازاریابان به عنوان حقوق پورسانتی و تاثیر گذاری این موضوع بر هزینه های متغییر شرکت پخش مویرگی ما ابزاری انعطاف پذیر جهت محاسبه ی دقیق این موضوع و گزارش با شفافیت بالا برای ویزیتورها و سرپرست های فروش را تولید کرده است . ما معتقدیم که هر شرکتی با توجه به سبد محصولی و تمرکز فروش خود روی گروه های کالا باید توانایی تغییر پورسات ها را در فصلهای مختلف سال داشته باشد . پس به دوشکل ریالی و کارتنی اقدام به پورسانت گذاری کالا ، گروه کالایی و برندهای سبد محصولی نموده است .

رویکرد ویژه فرآیند مرجوع کالا

رویکرد ویژه فرآیند مرجوع کالا

ما در نرم افزار تخخصی پخش مویرگی زرین با استفاده از روند ویژه برای فاکتورهای برگشتی علاوه بر کنترل تخفیفات و جوایز ارائه شده به مشتری ، تمامی صورت حسابهای مربوط به فروش خالص بازاریاب محاسبه می کنیم و با آسان کردن و انتخاب کردن اقلام و قیمت های درون فاکتور سرعت و دقت برگشت از توزیع و فاکتورهای مرجوعی را بالا می گیریم. ( ما در سیستم زرین از دو نوع رویکرد مرجوعی استفاده می کنیم, یک رویکرد مرجوعی مرسوم و گونه ی ویژه آن اختصاصا برای شرکت های پخش طراحی شده است.)


 

تخفیفات تخصصی شرکت های پخش و فروش مویرگی

تخفیفات تخصصی شرکت های پخش و فروش مویرگی

در تمامی بخش های سیستم امکان تعریف تخفیفات هدفمند برای گروهی از مشتریان ، گروهی از کالا موجود است و زرین با توجه به اعمال انواع مختلف تخفیف از حرفه ای ترین مکانیزم های تخصصی تخفیفات سطری ، حجمی ، نقدی ، پله ای پشتیبانی می کند و با اعمال این تخفیفات می توان برای گسترش فروش و نفوذ در بازار بهره برد و مهمترین مسائل محاسبه خالص فروش بازاریان به تفکیک و با دقت بالا می باشد .


 

هدف گذاری فروش شرکت های پخش مویرگی

در این بخش ما با تعیین هدف گذاری کاملا سفارش سازی شده برای پخش شما تمامی چالش های محاسبه درست و هدفمند پورسانت های بازاریابان را برای شما فراهم می کنیم. شما در این بخش می توانید برای بازاریابان و مدیرفروش و حتی سرپرست فروش پورسانت گذاری مجزایی داشته باشید و با استفاده از فرمول اختصاصی خود به برآورد دقیق پورسانت بازاریان بپردازید و از گزارشهای قوی فروش هدف استفاده کنید.

هدف گذاری فروش شرکت های پخش مویرگی


 

بازاریابی و فروش مویرگی

اساس موضوع شرکت های پخش مویرگی تعیین سیاست های فروش و بازاریابی برای نفوذ در مناطق جدید و توسعه ی افق جغرافیایی حوزه پخش است و در کنار ان حضور قوی تر در مناطق نفوذ کرده و حفظ جایگاه فعلی و ارتقای ان می باشد.

توسعه بازار و حفظ مارکت

بدست اوردن مزیت رقابتی فروش و حفظ مناطق فروش یکی از مواردی است که شرکت های پخش قوی مویرگی به وسیله ی راهکار نرم افزار مویرگی به ان دست پیدا می کنند چون می توانند با ارزیابی منطقی و تعیین سیاست های قیمت گذاری سیستم جوایز , تخفیفات نقدی و حجمی و ارائه آفرهای فصلی و زمانی به این اهداف دست پیدا کنند که میزان فروش و بالطبع میزان سود شرکت را بهینه کنند.

مسیربندی مویرگی

در نرم افزار جامع پخش امکان تعیین و اختصاص هر مسیر ...ادامه مطلب
بازاریابی و فروش مویرگی


 

گزارش پورسانت بازاریاب و مدیر فروش

در نرم افزار پخش زرین فرمول محاسبه پورسانت و درصدهایی بازاریابان , سرپرستان و مدیر فروشان تعیین می شود و فرمولهای انها بر اساس سیاست های شرکت , حاشیه ی سود محصولات , جنس های پرفروش , کالاهای کند رو و ....است.می توان درصدها را برای بازاریابان اختصاص داد و حقوق و دستمزد انها را براساس این اهداف و سیاست های فروش لحاظ کرد.

سیاست هدف گذاری

هدف گذاری صحیح و براساس اقتضای کشش کالاها کشش منطقه های فروش و حتی براساس تجربه ی هر بازاریاب موضوعی است که در سیستم پخش زرین قابل پیاده سازی و و گزارش پذیر است.

پورسانت مدیرفروش و سرپرستان

در نرم افزار مویرگی زرین امکان پورسانت گذاری و ...