پخش گرم مویرگی

پخش مویرگی گرم به نوعی از پخش مویرگی گفته می شود که در آن ویزیتور شرکت پخش مویرگی همراه با جنس مورد فروش در محل خریدار حاضر شده و به محض سفارش مشتری جنس را به مشتری تحویل می دهد . این نوع پخش برای فروش محصولاتی است که تاریخ انقضاء محدود داشته و از نوع فاسد شدنی می باشند. مثلا پخش محصولات غذایی و دامی در پخش گرم مدت زمان انجام سفارش و ثبت در سیستم و تحویل کالا به مشتری بسیار کوتاه و روال انجام کار پخش و توزیع مویرگی بسیار سریع است.

انجام امور حسابداری روزانه توسط بازاریاب

ویزیتورها با انجام دریافت های روزانه از مشتریانی که هر روز به آنها فروش میکنند بخش اعظمی از کار پخش را بر عهده می گیرند مزیت این امر تایید دو مرحله ای حسابها توسط ویزیتور و واحد حسابداری است و همچنین کاهش ساعات کاری حسابداری و تخصیص وقت ازاد شده به اموراتی نظیر پیگیری مطالبات معوق و در شرکتهای بزرگ تر باعث کاهش تعداد منابع انسانی در گیر در بخش حسابداری میگردد.

دقت در تحویل پول و چک به توزیع کنندگان

اشتباه در گرفتن پول توسط توزیع کنندگان عمدا یا سهوا باعث ضررهای مداوم به صاحبان شرکت می شود. برای رفع این موارد نرم افزار زرین با محاسبه نرم افزاری روی تبلت توزیع کنندگان اشتباهات را به صفر رسانده و باعث دقت در وصول مطالبات و مبلغ فاکتور میگردد. با ارایه گزارشات لحظه ای جمع صندوق توزیع کننده صحت دریافت نقد و حواله و چک 100 درصد میشود. و در صورت بروز اشتباه خود توزیع کننده جهت رفع این مورد کارهای لازم را انجام می دهد و اصلاحات را اجرا میکند.

محاسبات نرم افزاری تخفیفات کالا و گروه

همواره فروش گرم و پخش گرم نیازمند ارایه قیمت های رقابتی و اعمال تخیفیات لحظه ای جهت ترغیب مشتری برای خرید بیشتر محصولات می باشد. نرم افزار پخش گرم زرین با اجرای سیاست های تخفیفی روی کالا و گروه کالا ها این امکان را به بازاریابان می دهد که به راحتی فاکتور های مشتریان را به شکل های متنوع حجمی و نقدی و پله ای تخفیف گذاری پیشرفته نمایند.

صدور رسید دریافتی توسط موزع و تحویل به مشتری

با استفاده از پرینترهای کمری میتوان رسیدهای انی صادر و در لحظه به مشتری به عنوان سند ارایه داد و دریافتهای مشتریان را با چاپ به موقع فاکتور و رسید پولی به طور مستند به ایشان ارایه داد و نسخه قابل ارایه به صورت گزارشی به حسابداری هم سسیتمی و هم چاپی ارایه می شود که عملکرد هر روز توزیع کننده را تشریح میکند.

آگاهی از اعتبار و حساب باز مشتری(آنلاین وآفلاین)

برای فروش گرم و لحظه ای اطلاع از اخرین مانده مشتری ، استعلام اعتبار وی ، استعلام چک های در جریان ویزیتور یا توزیع کننده یک ضرورت است و نرم افزار زرین اخرین اطلاعات را به صورت انلاین و افلاین از سیستم مرکزی پخش و مالی استعلام و ارایه این اطلاعات باعث فروش بهتر و در نتیجه فروش گرم سالمتر می شود.

کنترل لحظه ای صندوق و بانک (دستگاه پوز همراه)

اطلاع از وضعیت پوز بانکی همراه ویزیتور و همچنین اطلاع از مانده حساب صندوق هر ماشین یکی از مهم ترین مسایل در فروش و پخش گرم است. نرم افزار پخش مویرگی گرم زرین با ارایه گزارش معین حساب صندوق و بانک با جزییات کامل نیاز به صندوق داری و کنترل حساب ها را کاملا رفع کرده و گزارش های مورد نظر نیز قابلیت چاپ و ارایه به حسابداری جهت صحت سنجی را دارد.

فیش پرینتر بیکسلون

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین پخش مویرگی گرم(پخش لبنیات و بستنی,پخش نان,پخش نوشیدنی)