اطلاعات
منوی کناری
راه کارهای بازاریابی در پخش مویرگی

راه کارهای  بازاریابی در پخش مویرگی (قطعات خودرو-مواد غذائی – بهداشتی)

شرکتها با انجام فعالیت های مارکتینگی (بازاریابی) و ثبت نقاط ومکان فیزیکی مشتریان( گرفتن طول و عرض جغرافیایی)، و تعیین سطح اعتبار برای مشتریان عملا اندازه بازار را بدست می اورند و براساس مکان مشتریان ،مسیر حرکت ماشینها و برنامه ریزی سرکشی به مشتریان (تور ویزیت) و برنامه لوجستیک و شیوه توزیع و رساندن بار به مشتری ،استراتژی مارکتینگ خود را تدوین می نمایند ، وجود نرم افزاری که به راحتترین شیوه بتواند در این زمینه خدمات رسانی کند ضروری است و نرم افزار اتوماسیون مارکتینگ زرین تمامی این امکانات را دارد.

چگونه عملکرد کاری ویزیتورها را بررسی کنیم ؟

شرکتهای پخش ضرورتا” نیاز دارند روزانه اطلاعاتی از حضور میدانی  بازاریابان ،ویزیتورها و تیم توزیع خود را بررسی نمایند انها معمولا به امارهایی از قبیل :

      الف: زمان حضور ویزیتور در مسیر

      ب: زمان شروع به فعالیت ویزیتور در مغازه

      ج: مدت زمان ویزیت  یا زمان تخلیه بار برای هر مشتری (تایم طلایی ویزیت )

       د: زمان ترک مسیر

والبته دهها گزارش از این دست را نیاز دارند که خوشبختانه در نرم افزار بازاریابی زرین به سادگی و سریع به همه این خواسته ها  خواهید رسید

چگونه به بهترین نحو ممکن بار را به مشتری برسانیم ؟

فرض کنید رانندگان تازه به شرکت پخش شما امده اند و هنوز مسیر مشتریان را به خوبی نمی شناسند یا ویزیتورهایی دارید که جایگزین ویزیتورهای قبلی شده اند و هنوز مکان مشتری های شما را نمی دانند ویا در ساعتهای خاص حین توزیع بار ترافیک مسیرها خصوصا در شهر های بزرگ  را نمی دانند چه باید کرد ؟  با نرم افزار جی پی اس زرین به راحتی و براساس خروجی وفاکتور های تحویلی یا براساس تور ویزیت ویزیتورها  اطلاعات مشتریان ، زمان رسیدن به مشتری  با توجه به مکان فعلی ویزیتور یا موزع  در اختیار شماست  دیگر نگران ترافیک و یا مکان مشتری نباشید نرم افزار زرین اماده خدمت رسانی به شماست . ما از چدیدترین متدهای روز و جدیدترین نقشه های گوگل و بینگ و سایرین بهره می گیریم تا خدمات رسانی به شما در شان شما باشد . به سادگی فاصله مکانی خود تا مشتری را بررسی و کوتاهترین مسیر را انتخاب کنید این یعنی صرفه جویی در وقت و پول شما نرم افزار زرین بهترین و بیشترین مشتریان راضی را دارد. چگونه بیشتر بفروشیم ؟ از وقت و پول خود بیشتر مراقبت کنید و زمان بیشتری را با مشتریان باشید

چگونه  در شرکتهای پخش روزانه کنترل بیشتر و کار کمتری انجام دهیم

قدرت تصاویر بسیار بالاتر از جداول است و با صرف زمان کمتر هم می توان از تصاویر برداشت کرد و متوجه قوت و ضعفها شد

شما با هر گوشی چه اندروید چه ایفون و کامپیوتر در محل کار و یا هرجا می توانید

  • نمودار اهداف و درصدد تحقق اهداف را ببینید
  • فروش ویزیتور ها را برسی کنید
  • فروش کالاها را بررسی نمایید
  • موجودیها و کالاهای کم فروش و پر فروش را کنترل نمایید
  • نمودار هزینه ها و درامدها را ملاحظه فرمایید
  • وضعیت گروه مشتریان هدف از لخاظ سود و فروش را بررسی فرمایید
  • سهم بازار خود و میزان نفوذ در بازار را کنترل نمایید

مدیر و یا سرپرست فروش ,تمامی این امکانات در نرم افزار داشبورد زرین در خدمت شماست  زرین با هزاران مشتری خوش نام و راضی در خدمت شماست .

برای بررسی نرم افزار و دموی زرین هم اکنون تماس حاصل فرمایید