راه کارهای بازاریابی در پخش مویرگی

راه کارهای بازاریابی در پخش مویرگی (قطعات خودرو _مواد غذائی _ بهداشتی)

شرکتها با انجام فعالیت های مارکتینگی (بازاریابی) و ثبت نقاط ومکان فیزیکی مشتریان( گرفتن طول و عرض جغرافیایی)، و تعیین سطح اعتبار برای مشتریان عملا اندازه بازار را بدست می اورند و براساس مکان مشتریان ،مسیر حرکت ماشینها و برنامه ریزی سرکشی به مشتریان (تور ویزیت) و برنامه لوجستیک و شیوه توزیع و رساندن بار به مشتری ،استراتژی مارکتینگ(نرم افزار ردیابی بازاریاب) خود را تدوین می نمایند.

وجود نرم افزاری که به راحتترین شیوه بتواند در این زمینه خدمات رسانی کند ضروری است و نرم افزار اتوماسیون مارکتینگ زرین تمامی این امکانات را دارد.

چگونه عملکرد کاری ویزیتورها را بررسی کنیم ؟

شرکتهای پخش ضرورتا” نیاز دارند روزانه اطلاعاتی از حضور میدانی  بازاریابان ،ویزیتورها و تیم توزیع خود را بررسی نمایند انها معمولا به امارهایی از قبیل :

      الف: زمان حضور ویزیتور در مسیر

      ب: زمان شروع به فعالیت ویزیتور در مغازه

      ج: مدت زمان ویزیت  یا زمان تخلیه بار برای هر مشتری (تایم طلایی ویزیت )

       د: زمان ترک مسیر

والبته دهها گزارش از این دست را نیاز دارند که خوشبختانه در نرم افزار بازاریابی زرین به سادگی و سریع به همه این خواسته ها  خواهید رسید

چگونه به بهترین نحو ممکن بار را به مشتری برسانیم ؟

فرض کنید رانندگان تازه به شرکت پخش شما امده اند و هنوز مسیر مشتریان را به خوبی نمی شناسند یا ویزیتورهایی دارید که جایگزین ویزیتورهای قبلی شده اند و هنوز مکان مشتری های شما را نمی دانند ویا در ساعتهای خاص حین توزیع بار ترافیک مسیرها خصوصا در شهر های بزرگ  را نمی دانند چه باید کرد ؟

با نرم افزار جی پی اس زرین(اپلیکیشن ردیابی و مسیریابی بازاریابان) به راحتی و براساس خروجی وفاکتور های تحویلی یا براساس تور ویزیت ویزیتورها  اطلاعات مشتریان ، زمان رسیدن به مشتری  با توجه به مکان فعلی ویزیتور یا موزع  در اختیار شماست  دیگر نگران ترافیک و یا مکان مشتری نباشید نرم افزار زرین اماده خدمت رسانی به شماست.

ما از چدیدترین متدهای روز و جدیدترین نقشه های گوگل و بینگ و سایرین بهره می گیریم تا خدمات رسانی به شما در شان شما باشد . به سادگی فاصله مکانی خود تا مشتری را بررسی و کوتاهترین مسیر را انتخاب کنید این یعنی صرفه جویی در وقت و پول شما نرم افزار زرین بهترین و بیشترین مشتریان راضی را دارد. چگونه بیشتر بفروشیم ؟ از وقت و پول خود بیشتر مراقبت کنید و زمان بیشتری را با مشتریان باشید

چگونه در شرکتهای پخش روزانه کنترل بیشتر و کار کمتری انجام دهیم

قدرت تصاویر بسیار بالاتر از جداول است و با صرف زمان کمتر هم می توان از تصاویر برداشت کرد و متوجه قوت و ضعفها شد

شما با هر گوشی چه اندروید چه ایفون و کامپیوتر در محل کار و یا هرجا می توانید

  • نمودار اهداف و درصدد تحقق اهداف را ببینید
  • فروش ویزیتور ها را برسی کنید
  • فروش کالاها را بررسی نمایید
  • موجودیها و کالاهای کم فروش و پر فروش را کنترل نمایید
  • نمودار هزینه ها و درامدها را ملاحظه فرمایید
  • وضعیت گروه مشتریان هدف از لخاظ سود و فروش را بررسی فرمایید
  • سهم بازار خود و میزان نفوذ در بازار را کنترل نمایید

نرم افزار ردیابی بازاریاب

با استفاده از نرم افزار ردیابی بازاریاب شما ماشین های توزیع خود را به صورت شبانه روزی در کنترل دارید و حتی امکاناتی نظیر سرعت ماشین، زمان پارک جلوی مغازه های توزیع، زمان و تاریخ دقیق حضور در محل های پخش و فروش را می توان پیگیری کرد.

مدیر و یا سرپرست فروش ,تمامی این امکانات در نرم افزار داشبورد زرین در خدمت شماست  زرین با هزاران مشتری خوش نام و راضی در خدمت شماست .

برای بررسی نرم افزار و دموی زرین هم اکنون تماس حاصل فرمایید