نرم افزار پخش سرد

در شرکت های پخش و فروش مویرگی یکی از راهکار نحوه پخش ، پخش به صورت سرد است و این اصطلاح که در صنعت پخش مویرگی باب شده است بیشتر بر جنبه مدیریت سفارشات،جمع آوری کالا و سپس ارسال کالا ها به سمت مشتریان است . اکثر شرکت های پخش با این رویکرد فروش و توزیع خود را مدیریت میکنند .

پخش سرد برای محصولاتی مناسب است که با تعداد موزع محدود بتوان مناطقی زیادی برای توزیع پوشش دهد البته قبل از توزیع حتما باید سفارشات جمع آوری شده ، دسته بندی و حواله خروج های سفارشات ، مسیر بندی توزیع و تجمیع کالاها آماده شده باشد. و برای مدیریت این روند نرم افزار پخش سرد زرین معرفی میشود.

نرم افزار پخش سرد :

یکی از نرم افزار های مناسب برای پخش سرد نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین است ، که از مراحل قبل از ، هنگام و بعد از ویزیت را شما میتوانید مدیریت کنید . و این مراحل را طبق توضیحات زیر توضیح خواهیم داد:

برنامه ویزیت و مسیر :

یکی از آپشن های نرم افزار پخش مویرگی زرین ، مسیر بندی و ویزیت بندی لیست مشتریان برای بازاریاب ها است ، این امکان را به شما میدهد که در تاریخ های خاصی از هفته یا ماه ( هفتگی یا ماهیانه ) و یا به صورت بازه زمانی خاصی ( مثلا بازه 12 روز ) لیست و مسیر مشتریان را برای بازاریاب ها مخشض کنید و بازاریاب ها با کمک از اپلیکیشن سفارشگیر بازاریاب برنامه ویزیت هر روز خود را مشاهده میکنند و طبق برنامه شروع به ویزیت و ثبت سفارش میکنند.

ثبت سفارش توسط بازاریاب :

زمانی که بازاریاب بر روی برنامه سفارشگیر ویتور خود برای مشتری سفارش کالا ثبت میکند مهم است در لحظه از موجودی کالا ، قیمت ، تخفیفات و اشانتیون ها و عکس کاتالوگ محصولات اطلاع داشته باشد ، نرم افزار سفارشگیر بازاریاب زرین این علاوه بر موارد ذکر شده ، امکاناتی چون مشاهده صورت وضعیت و اعتبار مشتری ، گزارش ویزیت های قبل و پروفایل مشتری ، چک ها در جریان و برگشتی و فاکتور های قبلی مشتری میتوان اشاره کرد ، با کاربری راحت و قابلیت آنلاین و آفلاین بودن اپ به بازاریاب کمک میکند هر گونه فرصت ، ویزیت و فروش را از دست ندهد.

 

مدیریت سفارشات و بازاریاب توسط اپلیکیشن :

مدیران فروش در شرکت های پخش و فروش مویرگی گاهی لازم میدانند که به مسیر ویزیت و بازار به صورت حضوری نظارت داشته باشند و نحوع عملکرد و حضور بازاریاب را به صورت مستقیم بررسی کنند ، اپلیکیشین مدیر فروش زرین این امکان را به مدیران و سرپرستان فروش میدهد که از روی موبایل به راحتی لوکیشن بازاریاب ها و مشتریان را بر روی موبایل خود مشاهده کنند و چون به سیستم کامپیوتر دسترسی ندارند ، فاکتور های سفارش گرفته شده توسط بازاریاب هم از طریق آپ مدیر فروش زرین بررسی ، تایید و یا رد کنند ، و آمار گزارشات فروش بازاریاب ها هم به صورت دید کلی داشته باشند .

این موارد امکان را میدهد که به راحتی مدیران فروش کارهای خودرا نیز در زمان حضور در مسیر ویزیت بتوانند انجام دهند.

 

مدیریت توزیع :

پس از تایید فاکتور یه سفارش گرفته شده توسط بازاریاب ها ، نوبت به تنظیم ، تهیه حواله خروج ها بر اساس مسیر ، تاریخ سفارش،بازایاب،تاریخ تحویل میرسد،نرم افزار پخش مویرگی زرین این امکان را میدهد که مسئول توزیع تمامی سفارشات تایید شده را بر اساس مسیر،منظقه،بازاریاب،تاریخ تحویل،حجم و وزن حواله بین موزعین و ماشین های پخش تقسیم و دسته بندی کند و هر حواله خروج برای هر موزع ، راننده و ماشین پخش به صورت جداگانه گزارش بگیرید و تجمیع کالا های فاکتور ها را جهت بارگیری برای انبار دار گزارش بگیرد و حواله تیم پخش هم به موزع بدهد که آمار فاکتور و دریافتی های خود را در آن درج کند .

تمامی این کارها به راحتی در یک فرم کاربر پسند و با کمترین زمان میتوانید انجام دهید .

اپلیکیشن موزعین :

این اپ برای موزعین طراحی شده است ، یک موزع با داشتن این اپ تمامی فاکتور ثبت شده مربوط به حواله خروج خود را مشاهده کند و مسیر بهینه را جهت توزیع پیشنهاد دهد و با استفاده از نرم افزار های کمکی مسیر یابی ، به سمت لوکیشن مشتری هدایت کند ، در حین تحویل کالا و تعداد فاکتور را مشاهده کند و به مشتری تحویل بدهد و از رسید تحویل امضا دیجیتالی ( فقط با انگشت اشاره و تاچ صفحه لمسی ) انجام دهد و اسناد دریافتی ( چک ، پول نقد ، کارت خوان یا حواله بانکی ) را در اپ موزعین ثبت کند و پس از اتمام توزیع امار تمامی رسید ها ، فاکتور های برگشتی و اسناد دریافتی را گزارش بگیرید و با مراجعه به شرکت ، حسابدار لازم نیست موارد سند های دریافتی را دوباره وارد کند ،فقط با بررسی و تایید اسناد موبایلی که توسط موزع ثبت شده در نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین،ثبت کند .