نرم افزار پخش گرم

پخش گرم چیست :

یکی از راه حل های نحوه پخش محصولات ( لبنیات ، نان ، پروتئین ، مواد غذایی و … ) در شرکت های پخش و فروش مویرگی لبنیات ، پخش و فروش مویرگی نان و پخش و فروش مویرگی پروتیئن و پخش و فروش مویرگی غذایی و پخش و فروش مویرگی آرایشی ، پخش گرم است ، محصولاتی که در پخش گرم استفاده میشه اغلب کالاهایی هستند پر مصرف ، تاریخ انقضای محدود ، تحویل سریع و پر فروش,در این نوع پخش بازاریاب ( ویزیتور ) همراه محصول و کالا سراغ مشتریان هدف میرود و همزمان با ویزیت،فاکتور فروش را ثبت مکیند و کالا های مد نظر را تحویل میدهد و مبالغ و اسناد حاصل از فاکتور فروش را در دریافت میکند.

در پخش گرم کالا ها در انبارک ماشین راننده قرار دارد و بازاریاب باتوجه به برنامه ویزیت روزانه از قبل تعیین شده ، به مشتریان هدف مراجعه میکند و به فروش میرساند.

چالش های پخش گرم :

گاهی اوقات راننده ، موزع و بازرایاب یک شخص است و تمامی کارهای مربوطه را یک شخص انجام می دهد و گاهی دو نفر . در هر حالت به دلیل ساختار استراتژی در پخش گرم ، برای مدیریت فاکتور فروش کالا ، تحویل بار و ثبت دریافتی خیلی چالش برانگیز و جایز الخطا است .

راه حل چالش های پخش گرم :

اما نرم افزار پخش گرم زرین به این شرکت های پخش گرم کمک میکند که به راحتی در دست داشتن آپ اندوریدی پخش گرم به راحتی کارهای مربوط به ثبت فاکتور فروش ، تحویل بار و ثبت دریافت از مشتری را در کمترین زمان انجام دهد و فرآیند مربوطه در نرم افزار پخش گرم زرین را به صورت زیر توضیح میدهیم:

 

نرم افزار پخش گرم زرین:

بازارباب با مرجعه به نرم افزار پخش گرم(اپ پخش گرم) متوجه میشود که طبق برنامه ویزیت چه مشتریان و با چه تعدادی برای سر زدن وجود دارد ، در صورتی که میخواهید بهترین مسیر برای ویزیت با استفاده از لوکیشن جغرافیای نقشه مشتریان ، خود نرم افزار پخش گرم معرفی خواهد کرد.

قبل از ثبت فاکتور هر مشتری خود بازاریاب میتواند اطلاعات مالی ،مانده ، وضعیت چک ها ، اعتبار ، فاکتور های قبلی مشتری و اطلاعات پروفایلی مشتریان را مشاهده کند و یک نمای کلی از وضعیت صورت حساب و تراکنش های مالی و کالایی مشتری بگیرد و سپس به ثبت فاکتور فروش موبایلی از طریق لیست کالا ویا کاتالوگ دیجیتال بپردازد .

البته امکان اضافه کردن کالا به صورت اسکن بارکد از طریق دوربین موبایل وجود دارد که این مورد برای اضافه کردن سریعتر محصول به سبد خرید مشتری است .

پس از تمام اضافه کردن کالا ها ، میتوان برای تایید فاکتور ، خود مشتری با انگشت اشاره روی صفحه لمسی موبایل یا تبلت ، امضای خود را وارد کند.

و بعد از تایید فاکتور توسط بازاریاب ، مبلغ دریافتی حاصل از فاکتور فروش ( دریافت نقد ، دریافت حواله بانکی یا کارت خوان ، دریافت مشخصات دقیق چک ) در موبایل ثبت کند و فاکتور فروش را با دریافتی به صورت اجماع برای مشتری از طریق پرینتر های کمری همراه یا دستگاه پوزهای 3 کاره ( اندروید ، کارتخوان ، پرینتر ) چاپ نمایید و تحویل بدهد .

در صورتی که امکان چاپ نبود عکس فاکتور فروش و دریافتی را از طریق کانال های اشتراک گذاری( واتس آپ ، بلوتوس ، SHAER IT و … ) برای مشتری ارسال نمایید.

انبار داری در نرم افزار پخش گرم(اپلیکیشن پخش گرم):

و نکته قابل توجه این است که در زمان ثبت فاکتور فروش موبایلی ، بازاریاب متوجه اطلاع از موجودی دقیق از داخل انبارک ماشین همراه خود دارد و لازم نیست برای شمارش موجودی کالا به داخل ماشین مراجعه نماید. در صورت اشتباه در موجودی کالا خود بازاراب از طریق اپ فروش گرم ، کاردکس و موجودی کالا را میتواند مشاهده کند و برای رفع اشتباه اقدام کند . حتی در صورت نبود اینترنت ( احتمال قطعی )اپ فروش گرم به صورت آقلاین قابل کارکرد است .

مدیریت حسابداری در پخش گرم :

زمانی که بازاریاب فروش گرم به داخل شرکت پخش گرم مراجعه میکند ،حسابدار با مراجعه به قسمت کارتابل فروش های فاکتور موبایلی . دریافتی موبایلی در نرم افزار های پخش و فروش مویرگی زرین به تمامی اطلاعات ثبت شده توسط بازرایاب فروش گرم از طریق آپ فروش گرم دسترسی داشته باشد و در صورتی که بررسی کرد و صحیح بود حسابدار تایید نماید . که این لایه نظارتی کمک میکند با کمتر از یک دقیق حسابدار با بازاریاب پخش گرم حساب و کتاب کند.

مدیریت انبارداری در پخش گرم:

انبار دار شرکت های پخش گرم به دلیل وجود تعدد انبارک های ماشین در پخش گرم در صورت نداشتن نرم افزار مناسب امکان خطا را بیشتر مکیند ولی نرم افزار پخش گرم زرین و نرم افزار فروش مویرگی زرین این امکان را میدهد که انبار دار از موجودی مانده داخل انبارک های پخش گرم پس از توزیع روزانه مطلع شود و آنچه که مانده است با سند به موجودی انبار مرکزی برگرداند.

در برخی از شرکت ها که تعداد بازاریاب های پخش گرم زیاد میشود ، برای جلوگیری از اشتباه و اتلاف وقت یک آیتم در آپ پخش گرم زرین اضافه کردیم که خود بازاریاب کالا ها و تعداد مورد نیازش در انبارک ماشین گرم در خواست میکند و خود انبار میتوانید درخواست های موجودی انبارک پخش گرم بازاریاب ها را بررسی و تایید کند و حتی قبل از تایید تعداد و کالا درخواستی شان را ویرایش کند .

مدیریت دریافت و پرداخت در پخش گرم :

بازاریاب های پخش گرم در اپ پخش گرم زرین ، هر لحظه بخواهند از دریافتی های که ثبت کردند ( موجودی نقد صندوق همراه ، تعداد و موجودی حواله ها بانکی ، تعداد و مبلغ چک های دریافتی از مشتریان ) به صورت لیستی و نموداری گزارش بگیریند. و یک گزارش سرجمع از عملکرد فروش ، مالی و ویزیت در نرم افزار پخش گرم زرین به آن ها نشان میدهد . در صورتی که برای بازاریاب ها فروش هدف در نظر گرفته باشند میزان تحقق هدف در اپ فروش گرم زرین نمایش میدهد.