نرم افزار ارزی چند زبانه

● یکی از چالش های شرکت هایی که با رویکرد توسعه ی بازارهای خارج از ایران و گسترش سطح جغرافیایی بازار، برنامه های توسعه ی فروش و ایجاد بنگاههای بازرگانی و اقتصادی را دارند، داشتن نرم افزار ارزی و بین المللی چند زبانه است که امکان مدیریت، کنترل راهبری و از راه دور را داشته باشد و بتواند به 3 چالش اصلی شرکت های توسعه ی بین المللی پاسخ دهد تا توسط این نرم افزار بتوانند به کلیه نیازهای اجرائی و مدیریتی پاسخ دهند.

نرم افزار چند زبانه حسابداری ارزی
نرم افزار بین المللی حسابداری ارزی زرین

چالش اول : نرم افزاری ارزی زرین و اماکن پشتیبانی و ارائه خدمات در کشور های مختلف

شرکت نرم افزاری زرین با 2 راهکار پیشتیبانی آنلاین و حضوری, خدمات ویژه ای جهت پیشبرد و بهره مند سازی سازمان ها از نرم افزار تقدیم میکند ، کارشناسان پشتیبانی ایران مسلط به زبان کشور مورد نظر از طریق ارتباط آنلاین و اینترنتی اقدام به ارائه خدمات پیشتیبانی میکنند و راهنمایی های لازم را انتقال میدهند که این شیوه ارائه رایج ترین, بهترین و سریع ترین راهکار رساندن خدمات پشتیبانی به مشتریان زرین است. ولی در صورت نیاز و درخواست مشتریان, زرین در حوزه ی نرم افزار ارزی به دو شیوه, پشتیبان حضوری ارائه می دهد. شیوه ی اول در زمان راه اندازی اولیه است که با ارسال کارشناس واقع در آن کشور ( کشورهای همسایه ) آموزش ها و راه اندازی های لازم انجام می شود. در شیوه ی دوم با توجه به درخواست مشتری کارشناس مستقر در آن کشور حضوری به شرکت مورد نظر مراجعه می کند.

چالش دوم : پشتیبانی نرم افزار ارزی زرین از قابلیت چند زبانه بودن

● رابط های کاربر و گرافیکی نرم افزار بر اساس چندین زبان, یک امکان جالب نرم افزار زرین است که هر شرکت و شعبه بتواند با زبان خاص خود با نرم افزار ارتباط و تعامل برقرار کند. که هر کاربر میتواند به راحتی با کلیک کردن بر روی زبان مورد نظر خود، زبان نرم افزار را تغییر دهد.در شرکت های بین المللی مدیران فارسی زبان می توانند گزارشات و تحلیل های نرم افزار را به زبان فارسی و مدیران کشورهای عربی همان گزارش ها را با زبان عربی مشاهده کنند. در تعریف زبان های متعدد برای نرم افزار حسابداری ارزی زرین هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

نرم افزار چند زبانه ارزی زرین
نرم افزار تخصصی حسابداری ارزی شرکت زرین

چالش سوم : پشتیبانی نرم افزار ارزی زرین از قابلیت چند ارز بودن

● به دلیل اینکه در کشورهای هدف جهت توسعه، ارزهای مختلفی وجود دارد، یک نرم افزار ارزی مناسب میتواند این امکان را به مجموعه شعب سازمان بدهد که با ارز رایج خود مواد حسابداری، سند، تبادلات مالی، نرخ تسعیر، سود و زیان، تراز نامه های ارزی و صدور اسناد ارزی در تبادلات ارز خود را ثبت کنند. در تعریف ارزهای متعدد برای نرم افزار حسابداری ارزی زرین هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

راهکار چند ارزی نرم افزار زرین

● یک چالش عمده و اصلی و اساسی شرکت های بین المللی، چند ارزی بودن مراودات کالاها و پرداخت های سازمان است، نرم افزار چند ارزی زرین این چالش را برای مدیران آسانتر کرده است، نرم افزار حسابداری ارزری زرین با پایه گذاری استاندارد های بین المللی در مبحث حسابداری ارزی یک ابزار حرفه ای را در اختیار مدیران قرار داده است که بتواند تمامی چالش ها، مدیریت مالی، افت و خیز های و تحلیلی های ارزی حاکی از دانش های ارزی را پیاده سازی کنند. شعب بین المللی که به عنوان نماینده در آن کشور فعالیت میکنند این امکان را دارند که با ارز مخصوص آن کشور داد و ستد های خود را ثبت و گزارش بگیرند و در سطح بالاتر از آنها مدیران به گزارش های تحلیلی و متنوع و با زبان های متفاوت دسترسی داشته باشند.

سیستم حسابداری جامع پخش زرین