پرتال مشتریان(تحت وب)

داشتن یک لینک جهت دیدن حسابها توسط خود مشتری یکی از امکانات خوب جهت شرکت های در حال توسعه است کافی است یوزر و پسورد مشتری را جهت ورود به پرتال وارد کنید,امکانات متعدد و حتی پرداخت آنلاین برای مشتریان شما در دسترس است.دسترسی به آخرین فاکتورها,پرداخت ها,چک های برگشتی گوشه ای از امکانات این ابزار است.
نقطه اتصال مشتریان به شرکت شما همان پرتال مشتریان است یک صفحه ی آنلاین و با امکاناتی جهت سرویس های مختلف که مشتریان را به سازمان پخش نزدیک تر میکند. داشتن نرم افزار crm پرتال مشتریان برای شرکت هایی که پخش گستردهه و پخش آنلاین را در برنامه دارند امری ضروری وابزاری کارآمد است.

چگونه عملکرد کاری ویزیتورها را بررسی کنیم ؟

شرکتهای پخش ضرورتا” نیاز دارند روزانه اطلاعاتی از حضور میدانی  بازاریابان ،ویزیتورها و تیم توزیع خود را بررسی نمایند انها معمولا به امارهایی از قبیل :

      الف: زمان حضور ویزیتور در مسیر

      ب: زمان شروع به فعالیت ویزیتور در مغازه

      ج: مدت زمان ویزیت  یا زمان تخلیه بار برای هر مشتری (تایم طلایی ویزیت )

       د: زمان ترک مسیر

والبته دهها گزارش از این دست را نیاز دارند که خوشبختانه در نرم افزار بازاریابی زرین به سادگی و سریع به همه این خواسته ها  خواهید رسید

امکانات پرتال مشتریان

.نمایش آخرین مانده مشتریان (تحت وب ) در 24 ساعت روز
.نمایش و چاپ آخرین فاکتور فروش مشتریان
.اتصال به سامانه با شماره موبایل و ورود با رمز موقت
.اعلام چک های برگشتی ، در جریان هر یک از مشتریان
.دسترسی به کلیه صورتحساب های مشتری در حلول سال
.امکان پرداخت آنلاین بدهی در پرتال
.یک پارچه سازی با فروشگاه آنلاین – اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی زرین

پرتال مشترین یا همان باشگاه مشتریان یکی از ماژولهای نرم افزار زرین میباشد در این قسمت پس از راه اندازی مشتریان شما میتواند به حساب کاربری خود در شرکت شما دسترسی داشته باشد و از عملکرد خود از نظز خرید ومالی و عیره اطلاع کامل داشته باشد