نرم افزار پخش دارویی

دلیل راه اندازی پخش دارو :

یکی از نیاز های اساسی به تمامی انسان ها و جاندران برای بهبود عملکرد جسمی و بیماری دارو است و خیلی از افراد هستند در این صنعت میخواهند کسب و کار راه اندازی کنند و یکی از این برنامه های کسب و کار ، پخش دارو است که همیشه پر سود بوده است ، و علاوه بر پر سود بودن بایستی برای راه اندازی یکی سری مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هم نیاز به پیگیری است . و به همراه داشتن دانش و فناوری روز و رعایت استاندارد ها می توان شرکت پخش شکوهمندی را مدیریت نمایید .

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

چالش های راه اندازی پخش دارو :

چونکه مشتریان هدف شما داروخانه ها هستند و افراد خاصی از قشر جامعه داروخانه ها را مدیریت میکنند ملزوما نیاز به استراتژی های قابل رشد و توسعه ی مخاطره آمیزی است .

دراینجا شاید برای فروش و بحث مالی و مالیاتی به چالش هایی مواجه شوید و محصولات داروهایی مختلف در بحث مالیاتی و غیر مالیاتی در سبد فروش داشته باشید و این مستلزم مدیریت ویژه است که هر حسابدار با این موراد مواجه شود و یا مسئول انبار با مدیریت تاریخ انقضا ی دارو ها دچار سردرگمی شود .

راه حل چالش های پخش دارو(نرم افزار پخش دارویی)

در این مقاله میخواهم نحوه مدیریت پخش دارویی توسط نرم افزار پخش زرین را به صورت زبانی خلاصه و ساده توضیح دهیم.

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

نرم افزار سفارشگیر بازرایاب پخش دارو :

خیلی از بازاریاب ها زمانی که در حال معرفی محصول دارویی خود از طریق کاتالوگ دیجیتال در اپلیکیشن سفارشگیری بازاریاب خود هستند گاهی اتفاق افتاده است که تاریخ انقضا و سری ساخت ، تعداد قابل رزرو و حداکثر روز تسویه دارو برای داروخانه ها سوال پیش بیاید که خود بازاریاب با همان اپلیکیشن سفارشگیری بازاریاب میتواند از تاریخ انقضا و سری ساخت و تعداد موجودی دارو مطلع شود و به خود داروخانه اطلاع دهد و یا حتی مدت زمان تسویه تعیین شده محصول دارویی هم که قبلا توسط مدیر شرکت پخش دارویی تعیین شده است مذاکره کند و با گرفتن شفارشات متعدد محصول دارویی و اضافه کردن به سبد سفارش مشتری توسط اپ سفارشگیری بازاریاب راس تسویه را میانگین گرفته و به مشتری نشان میدهد که خود بازاریاب همان راس تسویه که نرم افزار توصیه کرده است تاریخ سر رسید چک را مشخص کند.

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

نرم افزار مالیاتی زرین برای پخش دارو :

حسابدارن مالیاتی در نرم افزار پخش مویرگی زرین به راحتی میتوانند فاکتور های رسمی و غیر رسمی خود را تفکیک کنند و تمامی گزارشات مالی ، سر فصل های حسابداری مالیاتی و غیر مالیاتی را به صورت مجزا داشته باشند و با در دست داشتن ماژول صورت معاملات فصلی ، گزارش دفاتر رسمی خود را به صورت فایل خروجی TTMS از نرم افزار بگیرند. به دلیل اینکه اغلب شرکت های پخش دارو به صورت وعده ای و تاریخ تسویه کار مکینند نرم افزار مدیریت وعده های فاکتور و میزان خوش حسابی مشتریان را میتوان از طریق نرم افزار مدیریت کرد.

سامانه غذا و دارو TTAC :

با توجه یه اینکه سازمان غذا و دارو افزونه سامانه TTAC برای شرکت های دارویی مستلزم کردند نرم افزار پخش و فروش مویرگی با راه اندازی اتصال به این سامانه کار را برای شرکت های پخش دارویی خیلی آسان کردند و به راحتی میتوانید با یک کلیک کارهای مربوطه به این سامانه را از طریق نرم افزار پخش زرین صورت بگیرد.

ثبت ویزیت علمی پخش دارو :

اضافه کنیم در بحث ویزیت در اپلیکیشن سفارشگیر بازاریاب برای راحتی کار بازاریاب ها آیتم پروفایل مشریان و گزارش ویزیت برای ثبت و مدیریت اطلاعات مشتریان موجود است که بازرایاب از اطلاعات اضافی ( به صورت مثال : فرد سفارش دهنده همراه با عکس ، عکس سر در داروخانه و عکس های دیگر ، اطلاعت ملکی و استیجاری ، تعداد پرسنل ، تاریخ تولد ، علایق مشتری و … هرگونه اطلاعات مد نظر شرکت پخش دارو ) در مورد مشتری اطلاع پیدا کند و یا حتی اضافه کند.

نمونه‌ای از مشتریان پخش دارویی

گیاه گستر مهر من
نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین
مشتریان نرم افزار پخش مویرگی زرین - شرکت پخش اکسین
نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین