نرم افزار هوش تجاری

نرم افزار هوش تجاری(داشبورد BussinessInteligent)

BussinessInteligent

دنیای کسب کار با سرعت بسیار در حال تغییر کردن بوده و هست و همچنان این تغییرات ادامه دارد. تمامی مدلهای کسب کار به دلیل رقابتی شدن , هوشمندانه شدن سبک خرید و فروش و حجم بالای اطلاعات از فضای سنتی کسب کار فاصله گرفته و در دنیای جدیدی مانند تجارت آنلاین قدم گذاشته است .
در فضای سنتی کسب و کار همانطور که در بالا ذکر شده است دیگر نمیتوان دادها و اطلاعات خود را مورد ارزیابی و آنالیز قرار داد به همین خاطر علمی جدید به نام هوش تجاری (Business Intelligence) پا به عرصه حضور گذاشته که به شما کمک میکند که تجارت خود را در مقاطع مختلف زمانی ارزیابی و یا مقایسه کنید و قدم در دنیای جدید بگذارید .

کاربرد نرم افزار هوش تجاری در مدل کسب و کار توزیع مویرگی

⦁ گزارشات قابل اعتماد برای تصمیم گیری های جسورانه
⦁ دسترسی سریع و آسان به اطلاعات
⦁ گزارشات اختصاصی
⦁ عدم نیاز به دانش برنامه نویسی و یا کد نویسی نرم افزاری
⦁ ارائه گزارشات متعدد در بازه های زمانی مختلف و مقایسه و ارزیابی با بازهای زمانی مختلف
⦁ اطلاعات شما برابر است با راهکارها و استراتژیهای متنوع و جدید

کاربردهای bi و نقش مدیریتی هوش تجاری زرین در شرکت های فروش و پخش مویرگی

امروزه با افزایش اطلاعات ، آنالیز و پالش اطلاعات همواره کلیدی می باشد .
داشتن مجموعه ابزاری برای تحلیل و پایش اطلاعات ، میتواند امکان قوی را برای مدیران عامل و مدیران فروش شرکت ها ایجاد کند که بتوانند تصمیمات استراتژیک را برای سازمان پخش وفرو ش خود بگیرند .
داشتن دید 360 از سازمان پخش مویرگی غذایی ، پخش مویرگی دارویی و انواع پخش و فروش کالاها به وسیله ی چندین قابلیت کلیدی هوش تجاری ممکن میباشد در این برگه امکانات هوش تجاری زرین را به شما همراهان ملزم می کنیم .

ابزار های هوش تجاری زرین(ZARIN BI)

برای هوش تجاری زرین شامل یک مجموعه راهکار نرم افزاری برای ارائه نهایت قابلیت زرین می باشد .
مجموعه ای از اپلیکیشن های و وب اپلیکیشن ها و هم چنین qpi ها برای در دسترس بودن هر چه بیش تر در پلتفرمهای androd ios
دروب اپلیکیشن قابل استفاده در chrome مرورگر safari که هم قابلیت کار بر روی دستگاه های هوشمند موبایل و تبلت وهمچنین لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی را برای کاربران امکان پذیر می کند .
این ابزار ها برای باز یگران مختلف سازمان ابزار های مختلفی ارائه می دهد که هم برای مشتریان پرتال هایی تحت وب را ارائه می دهد هم برای مدیران اپلیکیشن و وب اپلیکیشن های مختلف جهت کاربری وسیع و ایده 360 را برای ذی النفعان سازمان پخش ارائه می دهد .

طراحی هوش تجاری زرین منحصر بفرد برای شرکت های پخش مویرگی (BI design)

در طراحی این زیر سیستم ما تلاش کرده ایم از بروز ترین ابزار های زیر ساختی طراحی جهت انعطاف پذیری تحلیل ها استفاده کرده ایم .
با توجه به چند پلتفرم طراحی کردن این ابزار توسط تیم مهندسی زرین قابلیت کار بر روی تبلت ، آیفون ، کامپیوترهای شخصی ولبتاپ را دارا می باشد .
در دسترس بودن در هر مکان و هم زمان قابلیتی است که طراحی این ابزار مدیریتی به ان پایه طراحی شده است .مدیرانبا توجهبه مشغله و فرصت کم انها در هر لحظه و هر زمان باید بتوانند به دید های مختلف شرکت خود نگاه بیندازند و این سیستم خبره BIهوش تجاری زرین این امکان رامیسر می کند .
استفاده از ابزارpowerbi به عنوان یکی از چند زیر ساخت و یکپارجه سازی این ابزار با پایگاه داده های اطلاعاتی توانایی سرعت و سرقت گزارش ها را مقدور ساخته و داشتن دانش سازمانی powerbi برای مدیران امکان توسعه سازمانی را برای خودشان ممکن می کند .

مصور سازی نموداری ( visualization )با هوش تجاری bi زرین

نمایش مناسب اطلاعات یکی از مهمترین کارکردهای هوش تجاری زرین است ما سعی درپیاده سازی آخرین و بروزترین نمودارهای نمایش اطلاعاتی توانسته ایم جدید ترین ای پی های گرافیکی رابرای هوش تجاری طراحی کنیم وقابلیت گرافیکی بالای نموداریهای مابهترین انعکاس اطلاعاتی را برای مدیران ارشد ومیان سازمانی پخش و فروش ارائه میدهد . سودهای عملیاتی و غیر عملیاتی سازمان را بصورت نموداری ومصور رصدکنید.

استراتژی محور بودن و چند وجهی بودن BI زرین

پیش تر هوش های تجاری پیاده شده در صنعت پخش بیش تر فروش محور طراحی شده اند ما در طراحی نوین این ابزار توجه به هم جانبه بودن و فراگیر بودن رامحور قرار دادیم و به دستاوردهایی در جهت تحلیل های مالی برای بخش حسابداری دست پیدا کردیم و همچنینابزار هایی برای مدیریت سرمایه در گردش سازمانکه همگی در این ابزار هوش تجاری اجرا و پیاده سازی شده است .تحلیل های پایه فروش و بازار یابی شاخص هایی را جهت کمک در تصمیم مدیران ایفا کرده که هدف طراحی و اجرای سیستمی تقسیم یار برای مدیران هست که خوشبختانه در این سیستم هوش تجاری پیاده سازی شده است .
شناسایی KPSهای سازمان و نمایش و مقایسه این شاخص ها باعث کار آمد تر شدن این مجموعه ابزار هوش تجاری زرین شده است .

نقش تصمیمات سازمانی و تاثیر هوش تجاری

بیاید با یک مثال برای شما سوال فوق را پاسخ بدهیم شما با یک اتومبیل میخواهید از نقطه مبدا سفری رو آغاز کنید تا به نقطه مقصد برسید در مسیری که شما دارید طی میکنید یک سری تابلوها و علائم وجود دارند که شما را راهنمایی میکند و یا به شما هشدار میدهد و یا اینکه مانند چراغ قرمز به شما دستور ایست و توقف رو میدهند.
در هوش تجاری این گزارشات هستن که نقش تابلوها و علائم را ایفا میکنن نکته مهم این است این گزارشات بدرستی به دست نخواهد آمد مگر اینکه شما از یک نرم افزار قوی در هوش تجاری بهره ببرید نرم افزار زرین توانسته است با دانش خود این وظیفه مهم گزارش گیری را به خوبی ایفا کند و تا مقصد (حصول نتایج مطلوب )همراهی کند .

چگونه دسترسی ساده و آسانی به اطلاعات خود داشته باشیم ؟

این امر ممکن نیست مگر اینکه شما از یک نرم افزار حرفه ای بهره برید .زیرا نرم افزارهای حرفه ای با تکیه بردانش برنامه نویسی و تجربه خود ابزار لازم را برای گزارش گیری آسان و مطلوب را آماده کرده که فقط شما تنها کاری را که انجام میدهید پارامترهای مورد نظر خود را انتخاب میکنید و در سریع ترین زمان ممکن گزارشات خود رو دریافت میکنید.
نرم افزار زرین (مالی و پخش ) با ارائه داشبورت مدیریتی به شما امکان دسترسی سریع و آسان به گزارشات مورد نظر را میدهد.

آیا داشتن یک نرم افزار حرفه ای به ما کمک میکند؟

جواب شما قطع به یقین بله هستش اما سوالی که پیش میاید که چگونه؟ در قسمت فوق این مقاله چندین معیار که نقش هوش تجاری (BI) در هوشمند سازی تجارت شما را نام بردیم. در قرن 21 و پیشرفت تکنولوژی تجارتها به سمت تجارت آنلاین و استفاده از وب سایت اپلیکیشنهای فروش در حال حرکت هستند یکی دیگر از ابزارهای که به سمت آنلاین شدن رفته است و باعث شده که مدیران به این نوع هوش تجاری علاقه نشان بدهند داشبورد مدیریتی هست.

مزایای این نوع داشبورد هوش تجاری پخش که فضای آنلاین میتواند فعالیت کند دارای مزایای زیر میباشد :

  • همیشه و همه جا در اختیار شما میباشد
  • دسترسی سریع به اطلاعات
  • 24 ساعت در روز 7 روز در هفته و 12ماه در سال در اختیار شماست
  • گزارش گیری آسان
  • نیاز به کد نویسی و دانش برنامه نویسی ندارید 
  • گزارشات اختصاصی و تخصصی مورد نیاز
  • استفاده از دانش دیتا ماینینگ و ….

این مزایا و سایر مزایا که به شما امکان پیاده سازی دانش روز و بهرمند شدن از هوش تجاری در سازمان شما را میدهد . استفاده از هوش تجاری میسر نخواهد شد مگر اینکه از یک نرم افزار تخصصی که با تکیه بر دانش روز که با تخصص و تجربه فراوان در حوزه هوش تجاری این امکانات را فراهم کرده است .
نرم افزار زرین توانسته است این دانش و تجربه و تخصص را در تمامی حوزه ها و مدلهای کسب کار ازقبیل صنعت غذا-دارو- خودرو –بهداشتی و آرایشی و… با ارائه برنامه ها و گزارشات مختلف در سطوح مدیران ارشد – مدیران میانی – مدیران اجرائی – نیروهای ستادی و اجرائی در فضای آنلاین و امکان بهر مند شدن از تمامی امکانات نرم افزار پخش زرین را میدهد برای بررسی و اطلاع از تمامی امکانات منجمله داشبورد مدیریتی(هوش تجاری) با کارشناسان و مشاورین ما تماس بگیرید .