زرین موفق به راه اندازی سامانه تحت وب مودیان شده است.

سامانه مودیان مالیاتی tp.tax.gov.ir، سامانه ای است که از طریق ورود به سایت آن، مودیان مالیاتی مشمول، این امکان را داشته تا برای ثبت نام و ارسال صورت حساب الکترونیکی و اتصال پایانه های فروشگاهی خود به سامانه اقدام نمایند. کلیه صاحبان مشاغل (صنفی و غیرصنفی) و اشخاص حقوقی، ملزم به ثبت نام در این سامانه می باشند

نرم افزار سامانه مودیان

نرم افزار سامانه مودیان چیست و برای چه سازمانهایی ضروری است؟

ما در شرکت نرم افزاری زرین با ساخت نرم افزار مودیان که سامانه ای جدید در جهت ثبت مکانیزه صورت معامالات فعالان اقتصادی است کمک به مودیان مالیاتی در جهت ثبت و ارسال مکانیزه صورت معاملات مربوطه میباشد.

خرده فروشی ها و واحدهای صنفی که به طور مستقیم، با مصرف کننده نهایی در ارتباط بوده، علاوه بر ارسال صورت حساب الکترونیکی، موظف بوده تا پایانه های فروشگاهی خود، اعم از دستگاه کارتخوان بانکی (pos) و درگاه پرداخت الکترونیکی خود را در سامانه مودیان مالیاتی ، ثبت و به این سامانه، متصل نمایند.

در سامانه مودیان زرین که یک سامانه مجزا و مستقل میباشد هدف اتصال به سامانه از طریق اطلاعات کاربری که خود مشتری در حین ثبت نام در سازمان مالیات اخذ نموده است .

امکانات سامانه مودیان زرین

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین
  • تحت وب بودن
  • امکان کار با موبایل با استفاده از وب اپلیکیشن
  • امکان ارسال انتخابی فاکتورها جهت ثبت نهایی فاکتورها
  • صدور صورت حساب الکترونیکی
  • مدیریت صورتحساب های فصلی بصورت آفلاین و آنلاین

این سامانه جایگزین سامانه صورت معاملات فصلی مالیات می باشد.

خبر خوب برای مشتریان زرین امکان استفاده از این ماژول برای مشتریان در هر زمان از سال می باشد هر موقع نیاز به ارایه اطلاعات به سامانه مودیان نیاز بود.

مشتریان نرم افزار زرین میتواند با فعال سازی ماژول سامانه مودیان ارسال صورتحسابهای خود را به صورت اتوماتیک انجام دهند .

سوالات متداول

سلام خیر نحوه ثبت نام در سامانه مودیان از طریق درگاه ملی خدمات مالیات و گزینه ثبت نام می باشد

نرم افزار سامانه مودیان

سلام کلیه صاحبان مشاغل صنفی و غیرصنفی و اشخاص حقوقی ملزم به ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی می باشند

سیستم سامانه مودیان
نرم افزار سامانه مودیان

سامانه مودیان

در فروردین امسال سازمان مالیات با انتشار خبر قطعی اجرایی شدن سامانه مودیان برای تمامی فعالان اقتصادی اهمیت این سامانه بیشتر از قبل شده است.

یکی از دغدغه های مدیران مالی و حسابداران شرکت های حسابرسی مالیاتی شرکت فعال خود میباشد که ارسال به موقع صورت حسابهای الکترونیکی در سامانه مودیان یکی از اولویت های مهم حسابرسان مالیاتی و حسابرسان شرکت ها میباشد.

نرم افزار سامانه مودیان مناسب

برای ارسال صورتحسابهای مالی و مالیاتی شما نیاز به حسابداری مالی دارید که بتواند صورتحساب های فروش و خرید خود را در سامانه مودیان ثبت نماید.

سیستم سامانه مودیان

نرم افزار حسابداری مالی زرین راهکار متمرکز و تحت وب را جهت مدیریت صورتحسابها و ارسال آن به سامانه مودیان ارائه داده است و برای شرکتهایی که میخواهند به صورت مستقیم داده ها را به سازمان مالیات ارسال نمایند.سامانه مودیان زرین میتواند با توجه به حسابداری مالی پیشرفته بدون استفاده از سامانه های واسط از نرم افزار مستقیما به سامانه مودیان ارسال اطلاعات را انجام دهد.

حسابداری مالی و مالیاتی مناسب

حسابداری مالی حرفه ای که سطوح شناور حساب و منعطف برای حسابرسان فراهم کرده باشد یکی از مهمترین ارکان و اصول مالی هر شرکت اقتصادی است.

حسابداری مالی برای شرکت های فروش و توزیع مویرگی یکی از اصول شرکتها هستند که تراز نامه های جامع,صورت های مالی استاندارد و ترازنامهآزمایشی مورد تائید مالیات ارائه می دهد.

حسابداری مالی زرین جامع ترین و هوشمندترین سیستم مالی موجود در حوزه پخش و فروش مویرگی گرم و سرد می باشد.

پ ن:در صورتیکه نرم افزار حسابداری مالی شما امکان ارسال صورتحسابها را به سامانه مودیان ندارد پیشنهاد می شود از نرم افزار مالی حسابداری زرین بهره ببرید که ارتباط مستقیم به سامانه مودیان مالیات کار را برای شما آسان تر میکند و مکانیزاسیون امور حسابداری و مالیاتی را برای شرکت های حقیقی و حقوقی ارائه می دهد.