نرم افزار پخش لوازم یدکی

پخش مویرگی لوازم یدکی

نیاز روز افزون به مسایل نگهداری وسایل نقلیه و مکانیکی در این عرصه برای تهیه قطعات لوازم یدکی جلوه مهم تری را به خود گرفته است ، به دلیل تنوع زیاد محصولات یدکی ، مشتریان مصرف کننده را سر درگم کرده است . حتی این چالش هم برای شرکت های پخش یدکی را هم به چالش کشیده است که محصولات خود را به خوبی به مشتریان معرفی کنند و در کوتاه ترین زمان به دستشان برسانند . در اینجا قصد داریم راهکار های نرم افزار پخش مویرگی زرین در صنعت پخش یدکی بپردازیم.

یکی از مسایل مهم برای تامین کننده گان یدکی علاقه مند هستند با چه شرکت های پخش یدکی کار کنند ، به روز بودن شرکت های پخش یدکی در صنعت نرم افزار پخش و فروش مویرگی است . شرکت های پخش یدکی با در دست داشتن نرم افزار پخش فروش مویرگی زرین ، نرم افزار سفارشگیری مشتریان زرین و افزونه فروشگاه اینترنتی زرین میتوانید وجهه و اعتبار خاصی در مقابل تامین کننده گان می توانند کسب کنند و تامین کنندگان بیشتری به دلیل نوین بودن و معرفی هر چه بهتر کالا در این پکیج نرم افزاری ، علاقه مند با همکاری آنها خواهند شد و این ایجاد اعتماد منجرب به افزایش دامنه و توسعه مشتریان خواهد شد.

نرم افزار سفارشگیر مشتری

نرم افزار سفارشگیری مشتریان

این نرم افزار در صنعت پخش یدکی کمک میکند مشتریان هدف ( B2B ، B2C ) به راحتی و دسترسی آسان به اطلاعات کالا های یدکی شرکت پخش یدکی داشته باشند ، این اپلیکیشن اطلاعات قیمت ، موجودی ، کاتالوگ و توضیحات کالاهای یدکی را در اختیار مخاطبان قرار میدهد و حتی در صورتی که شرکت پخش شرایط فروش ویژه و یا کالای جدیدی داشته باشد معرفی و ارائه خوبی میتواند از طریق نرم افزار سفارشگیری مشتریان داشته باشد . حتی شرکت نرم افزاری زرین این اپ را برای شرکت های پخش یدکی از لحاظ اسم اپ ، لوگو و رنگ خصوصی سازی انجام دهد.(دمو سفارشگیری)

چرا نرم افزار سفارشگیر مشتریان زرین داشته باشم؟

خیلی از شرکت های با استفاده از نرم افزار سفارشگیر مشتریان دیگر نیازی نیست هر روز لیست قیمت کالاهای یدکی خود را آماده و برای مشتری ارسال کنند و یا همیشه مشتری برای اطلاع از قیمت و موجودی با شرکت پخش یدکی در تماس باشد و یا بازایاب ها حضورا مشتری را ویزیت کنند که مشمول هزینه بازاریابی و ایاب و ذهاب خواهد شد. مشتریان هدف شرکت های پخش یدکی با در دست داستن آپ سفارشگیری زرین بر روی موبایل خود ، به راحتی از آخرین قیمت لیست کالا ها مطلع میشود و کالاهای مورد نیاز خود را به راحتی جستجو میکند ، عکسها توضیحات کالاها را مشاهده میکند ، سفارشات خود را در سبد خرید اضافه میکند و نهایتا سفارشات در هر زمان شبانه روز ارسال نمایند . می توانید اپ مخصوص به خود ( لوگو و برند اختصاصی ) در اختیار مشتریان قرار دهید.

افزونه فروشگاه اینترنتی

گاهی اوقات مشتری علاوه بر اپ میخواهید از طریق کامپیوتر یا لب تاپ خود بخواهد وارد فروشگاه اینترنتی شما بشود و از طریق سایت اینترنتی سفارشات خود را انجام دهند ، شرکت نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین این امکان را به نرم افزار  زرین اضافه کرده است که بدون داشتن دانش در طراحی سایت ، سایت فروشگاه اینترنتی مخصوص به خود را داشته باشید و اطلاعات موجودی ، قیمت ، کالا و دسته بندی محصولات و عکس دیجیتال محصولات خود را از طریق مدیریت فروشگاه تعبیه شده در نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین به روز رسانی و مدیریت کنند . فروشگاه اینترنتی زرین باعث توسعه اعتبار شرکت و برند مجموعه خواهد شد . و با کمتری سرمایه گذاری باعث کاهش هزینه های سنتی ثبت سفارش خواهد شد و در جهت بازرایابی و اطلاع رسانی سود بیشتری نسیب شرکت پخش یدکی خواهد شد .