نرم افزار سفارش گیری اندروید

سفارش گیری توسط ویزیتورها با استفاده از نرم افزار سفارش گیری اندروید به راحتی امکان پذیر است، که در آن ویزیتور بر اساس مسیر ویزیتی که توسط شرکت پخش تعریف شده است برای مشتریان فاکتور ثبت می نماید و به سیستم ارسال می کند، در نهایت حسابداران می توانند فاکتورهای ویزیتور را کنترل و آن را تایید یا رد کنند. همچنین ویزیتور می تواند با توجه به دسترسی های که برای وی تعریف شده به معین و ریز حساب مشتریان دسترسی داشته باشد و گزارشات فروش و موجودی و قیمت کالا ها را در نرم افزار خود مشاهده کند.

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

سفارش گیری از طریق کاتالوگ

دستگاه پوز

چاپ فاکتور لحظه ای نزد مشتری

امضای دیجیتالی

اخذ امضای دیجیتالی مشتری

تور ویزیت

ثبت فاکتور بر اساس تور ویزیت

کاتالوگ محصولات

سفارش گیری از طریق کاتالوگ اندرویدی(سفارشگیر ویزیتور)

در سفارش گیری تبلتی نکته ی حائذ اهمیت حذف کاتالوگ های سنگین وزن دست بازاریان و تبدیل شدن به عکس های با کیفیت , بهتر  و بروزتر است که مشتری با دیدن عکس های بهتر علاقه بیشتری به سفارش داشته باشد و جهت ثبت سفارش ترغیب می شود. سفارش گیری و ثبت فاکتور از روی عکس در آن راحت تر و ثبت فاکتور از روی عکس جذابیت بیشتری برای مشتری ایجاد می کند.

اخذ امضای دیجیتالی

به منظور تایید فاکتور مشتری، ویزیتور می تواند در حین ثبت فاکتور از مشتری امضای دیجیتالی دریافت کند که این امر موجب عدم انکار سفارش از سمت مشتری می شود و به محض صدور و ارسال اجناس در تیم پخش می توانند به استناد به این امضا، فاکتور را به وی ارائه دهند وتغییر نظر مشتری از سفارش پذیرفته نمی باشد و همچنین تایید سفارش توسط مشتری موجب حضور بازاریاب در مکان مشتری می شود که کمک به فروش و پیگیری وی می شود.

نرم افزار سفارش گیری اندروید
نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

استعلام انلاین اعتبار و ریز حساب مشتری

اطلاع از اخرین وضعیت مشتری قبل از ویزیت توسط بازاریاب در فروش مویرگی گرم و سرد حائذ اهمیت است نرم افزار سفارشگیری زرین امکان استعلام اعتبار مشتریان در لحظه بصورت انلاین را دارا می باشد و امار و اطلاعات مشتری را به صورت انلاین و افلاین می تواند به بازاریاب ارایه دهد و در صورتی که ریز اخرین مانده حساب را بخواهد تنها با چند کلیک قابل گزارش و دسترسی بر روی تبلت است و مشتریان مجاز و اعتبار انها بروز می باشد و پیگیری در دفتر مرکزی موجب بروز رسانی لیست بازاریاب می گردد.

فروش بر طبق ویزیت پخش(سفارشگیر بازاریاب)

در شرکت های پخش مویرگی رسیدن به برنامه فروش منظم و … برنامه توسط شرکت جهت سرکشی و ویزیت روزانه طبق برنامه مورد پوشش مناطق و ویزیت اهمیت ویژه ایی دارد و هر مشتری در یک تور ویزیت چه روزی ویزیت شود و چند بار در طول یکماه ویزیت شود.نیاز به برسی امکان سنجی ظرفیت کلا و منطقه دارد نرم افزار  سفارش گیری اندرویدی این امکان را به وجود می اورد که بازاریاب بر طبق برنامه تعریف شده مشتریان را به ویزیت لیست و ارایه دهد و بازیاب بصورت خودکار بر طبق برنامه به مشتری سر می زند.

تور ویزیت
نرم افزار سفارش گیری اندروید

ارسال فاکتور انلاین و افلاین(سفارشگیری آنلاین)

ارسال فاکتور انلاین و افلاین در نرم افزار تحت تبلت سفارش گیری زرین ارسال فاکتور ها به صورت انی قابل قابل انتقال به سیستم مرکزی حسابداری است که پردازش تایید سفارش تیم توضیع شروع به پخش انها می کند و در نرم افزار به دو صورت انلاین و افلاین امکان ثبت وجود دارد در صورتی که اتباط اینترنتی مناسب باشد اطلاعات ارسال شده در یک ثانیه مبادله می شود و در صورت ناموفق بودن ارسال نرم افزار ان را در خود تبلت ذخیره سازی می کند و در صورت برقرار شدن ارتباط اطلاعات را ارسال می کند.