نحوه ارائه پشتیبانی شرکت نرم افزاری زرین

شرکت زرین به شیوه های مختلف به مشتریان خود در ایران و خارج از کشور سرویس می دهد که با توجه به اهمیت پشتیبانی در حوزه ی نرم افزاری توضیحات آن جهت اطلاع مشتریان شرح داده می شود:

 

استقرار اولیه سیستم

1- اولین شکل پشتیبانی در بخش استقرار اولیه انجام میشود که یکی از کارشناسان متخصص در حوزه پخش و همچنین مسلط به نرم افزار برای استقرار به محل شرکت مشتری اعزام میشود و نصب و آموزش سیستم را به افراد ذی صلاح مشتری انجام می‏دهد.

2- پس از نصب و آموزش ، فیلم آموزشی جلسه آموزشی که در همان روز ضبط می‏شود ، در پایان جلسه به مشتری تحویل داده میشود.

3- کلیه هزینه های ایاب و ذهاب بار اول کارشناس بر عهده شرکت فروشنده میباشد و برای بار اول هیچ گونه هزینه ای غیر از فاکتور از مشتری اخذ نمیگردد.

حسابداری شرکت های پخش مویرگی
پشتیبانی شرکت نرم افزاری زرین

ارتباطات پشتیبانی زرین

6- اکانت اسکایپ و تلگرام شرکت نیز جهت ارتباطات تلفنی و اینترنتی در اختیار کاربران نرم افزاری قرار میگیرد که در صورت شرایط خاص از این کانال ها نیز جهت ارتباط استفاده کنند.

7- خط های پشتیبانی و همچنین موبایل اختصاصی پشتیبانی جهت سرویس به مشتریان در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

8- پشتیبانی و ورژن های جدید ( کلیه نرم افزارهای خریداری شده ) در وب سایت سایت زرین در اختیار مشتری قرار میگیرد. با پیوستن به نرم افزار زرین شما عضو کانال مشتریان زرین میگردید و از آخرین اخبار این حوزه و همچنین امکانات جدید نرم افزاری بهره مند خواهید شد.

موارد آموزشی

4-کلیه فرم های نرم افزار و بخش های آن شامل help آموزشی میباشد و کاربران با استفاده از این فایل های آموزشی به بخش های مختلف سیستم بصورت خودآموز می توانند آموزش ببینند. این کتابچه کار با سیستم پخش ، بصورت الکترونیکی در اختیار مشتری است.

5-امکانات نرم افزاری تیم ویور نصب شده و آموزش داده میشود تا در حین ضرورت بتوانند کارشناسان پشتیبانی در لحظه به سیستم مشتری دسترسی داشته باشند در صورت برخورد اشکالات نرم افزاری مهندسین پشتیبانی در لحظه به سیستم مشتریان از طریق اینترنت می توانند متصل شوند.

پشتیبانی نرم افزار زرین