نرم افزار پخش گرم(نرم افزار فروش گرم)

نرم افزار پخش گرم زرین یکی از نرم افزارهای مورد نیاز شرکت پخش گرم لبنیات,پخش گرم یدکی,پخش گرم نوشابه و نوشیدنی,پخش گرم مواد غذایی و… است.

شما به وسیله نرم افزار فروش گرم زرین میتوانید رانندگان وموزعین خود را در برابر خطاهای روزانه محافظت کنید و کار پخش گرم را با دقت و سرعت بهتری انجام دهید.صدور فاکتور آنی و دریافت وجه و چاپ رسید بانکی با استفاده از چاپگرهای کمری و سیار به وسیله ی نرم افزار فروش گرم در اختیار شما قرار میگیرد

دریافت و پرداخت

ثبت حواله بانکی

ثبت چک

چاپ سند

نرم افزار پخش گرم

فروش گرم و سرد

صدور فاکتور برگشتی

ارتباط با وعده

گزارشات روزانه

نرم افزار پخش گرم(اپلیکیشن موزع پخش گرم)

این نرم افزار برای شرکت های پخش تسریع در امور حسابداری ، بالا بردن دقت مالی در حین توزیع و سیستمی کردن فرایند توزیع و همچنین ارتباط مستقیم موزعین، رانندگان یا تحصیلداران را به جدیدترین اطلاعات مالی مشتری و امکان ثبت دریافت و پرداخت ، مجوز برگشت ، صدور فاکتور برگشت را فراهم سازی کند.
نرم افزار فروش گرم برای شرکت هایی که بدنبال نرم افزاری کردن سیستم توزیعشان هستند مفید می باشد و اشتباهات را در ثبت مالی حساب مانده مشتریان بطور چشم گیری کاهش داده و هچنین واحد حسابداری تنها جهت تایید اسناد وقت اختصاص می دهد.

ثبت سند دریافتی وجه

موزعین و بازاریابان جهت تسویه حساب مالی هر مشتری به تفکیک مسیر اقدام به جمع آوری و تحصیل مطالبات از مشتریان می کنند. و به وسیله ثبت از طریق تبلت خود مبالغ ثبتی را به نرم افزار حسابداری سیستم ارسال می کنند. و همین امر موجب کاهش امورات حسابداری شرکت می گردد. و طبیعتا موزعین مجموعه از این طریق در لحظه ثبت اطلاعات مالی را برای مشتریان مهیا می سازند.

صدور چک

در این بخش از فرایند دریافت، کلیه اطلاعات مربوط به چک اعم از تاریخ سررسید، نام بانک، صاحب حساب، شماره سریال چک، شرح چک و شرح سند دفتری توسط موزع یا بازاریابان در حین توزیع یا ویزیت درج می شود.

ویرایش سند دریافتی

ویرایش اسناد که در حین ثبت دچار خطا شده اند قبل از تایید نهایی مدیران ،قابل ویرایش  و اصلاح هستند و موزعین قبل از بستن حساب های روزانه کلیه اصطلاحات مربوط به دریافت و پرداخت، چک، صندوق و حساب مشتریان را بازبینی کرده و با توجه به تایید صحت آن، آنها را به سیستم مرکزی ارسال می کنند.

ثبت سند
گزارشات روزانه ویزیتور

گزارشات روزانه صندوق موزع به صورت تجمعی

ارائه آخرین اطلاعات از وضعیت صندوق هر موزع، جمع کل دریافتی که شامل مقدار نقدی، مقدار حواله بانکی ، جمع تخفیف ها و تعداد. جمع کل فقره چک ها و مشخص نمودن  وضعیت هر موزع باعث ساده شدن توزیع و کمک به دقت و تسریع امور برای تیم پخش مویرگی می شود.

همچنین آمار دستگاه پوز همراه موزعین یکی از گزارشاتی هست که روزانه موزعین به آن نیاز دارند که هر روز وضعیت خود را به صورت نموداری و عددی کنترل نمایند.

چاپ اسناد مالی مشتری به صورت آنی 

همزمان با ثبت هر سند موزع قادر به چاپ ویرایش و ارسال سند می باشد که چاپ از طریق چاپگرهای همراه کمری انجام میشود، از خصوصیات بارز این نوع چاپگرها شارژ کردن آسان آن می باشد که از طریق ماشین هم امکان پذیر است و دارای اندازه های مختلف کاغذ 6 و 8 سانتی است، و علاوه بر این، به اشتراک گذاشتن فیش تهیه شده از سند از طریق رسانه های اجتماعی از جمله تلگرام، واتس آپ و … از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 نرم افزار فروش گرم

پخش هایی که نیاز به فروش مستقیم و در لحظه دارند به ثبت مالی و ریالی در حین ویزیت حتما نیازمند هستند. در این نحوه ویزیت همزمان با صدور فاکتور، ویزیتور توانایی ثبت دریافتی مربوط به آن فاکتور یا فاکتورهای قبلی را دارد و همچنین می تواند در همان لحظه با استفاده از چاپگرهای کمری سند مربوط به آن فاکتور را نیز برای مشتری چاپ کند. در فروش گرم ویزیت ثبت فاکتور و دریافت مالی همزمان اتفاق می افتد و این شیوه فروش مناسب پخش های نظیر لبنیات، مواد غذایی  و کالاهای اساسی، آب معدنی، نوشیدنی، نان، تخم و مرغ و … هستند.

فیش پرینتر بیکسلون

مزایای نرم افزار فروش گرم (اپلیکیشن پخش گرم)

• انجام امور حسابداری روزانه توسط موزع یا بازاریاب

• دقت در تحویل پول و چک به توزیع کنندگان

• محاسبات نرم افزاری دقیق تخفیفات و پرهیز از اشتباه محاسباتی

• امکان صدور آنی صورتحساب بدهکاری مشتری

• آگاهی از اعتبار مشتری و حساب باز وی

• امکان صدور رسید دریافتی و سند توسط موزع و تحویل به مشتری جهت بایگانی

• اطلاع از سابقه ی مشتری در حین تحویل کالاها

• عدم اشتباه در انبارگردانی و برگشت کالاها

• صدور و مجوز برگشتی قبل از برگشت کالا

• کمک به حسابداران شرکت پخش در ثبت اسناد

• چک دوباره توسط حسابداران و موزعین

• کنترل لحظه ای صندوق و بانک (دستگاه پوز همراه) توسط موزع

• اطلاع از آخرین چک های برگشتی و مانده مشتری