حذف بازاریاب در شرکت های پخش مویرگی

● در ابتدا بحث خود را با این سوال مطرح میکنیم که پخش مویرگی چیست؟ پخش مویرگی به این معناست که شرکت بتواند محصولات خود را در سطح گسترده ای از بازار توزیع کند. ایده‌ی اصلی در پخش مویرگی این است که محصول شما، همه جا در دسترس باشد و بدین ترتیب بیشترین خریداران ممکن را داشته باشید. به همین دلیل نیاز هر شرکت جذب کردن بازاریابان با تجربه ای است که بتوانند بیشترین تاثیر را بر روی مشتریان داشته باشند تا بتوانند محصولات شما را به بهترین شیوه ارائه و عرضه نمایند. پس با این اوضاع وجود بازاریاب های مجرب می تواند بهترین تاثییر را در فروش شما داشته باشد، اما وجود چه تعداد بازاریاب میتواند تضمین کند که شما به کل بازار موجود دسترسی دارید؟ سوالی که جواب آن میتواند هرچه بیشتر بهتر باشد، اما با افزایش تعداد بازاریابان اگرچه سود شرکت نیز افزایش می یابد ولی هزینه های زیادی را به دنبال دارد که باز نمی تواند به طور کلی در اختیار قرار گرفتن سهم زیادی از بازار را تضمین کند.

در این مقاله می خواهیم راهکاری را به شما ارائه دهیم که علاوه بر افزایش سود فروش شما، میزان هزینه های مربوط به بازاریابان (حقوق و پورسانت بازریابان) را به صفر برساند به عبارتی دیگر بتوانید با این راهکار بازاریابان را از شرکت خود حذف نمایید. حالتی را در نظر بگیرید مشتریان شما بتوانند در هر ساعتی از شبانه روز به ویترینی از محصولات شما دسترسی داشته باشند و بدون حضور ویزیتور کالاهای مورد نیاز خود را رصد کرده و در صورت نیاز به فاکتور خود اضافه کنند و سپس فاکتور خود را به صورت آنلاین به شرکت ارسال نمایند؛ در این حالت شما بدون داشتن ویزیتور در هر ساعت از شبانه روز می توانید با مشتریان خود ارتباط مستقیم داشته باشید و از جدیدترین تخفیفات و محصولات خود مطلعشان کنید. پس همواره و به صورت آنی میتوانید تمامی تحولات محصولات خود را با مشتریان به اشتراک بگذارید در نتیجه مشتریان همیشه به محصولات شما دسترسی دارند. با یک حساب سر انگشتی ساده می توان متوجه این موضوع شد که اگر شرکت پخش شما در ماه 200 میلیون فروش داشته باشد و سهم پورسانت بازاریابان 5% باشد با حذف بازاریاب می توان در ماه 10 میلیون بیشتر سود کرد.

سیکل توزیع پخش مویرگی
امکان سفارش گیری در طول 24 ساعت توسط مشتری پخش
دسترسی 24 ساعته مشتریان به محصولات
ایکون صفحه سفارش گیری توسط مشتری
حذف پورسانت بازاریابان و در نتیجه سود بیشتر
دستری به مشتری های پخش در نرم افزار پخش مویرگی زرین
دسترسی به طیف گسترده ای از مشتریان

حذف بازاریاب

● محدودیت جغرافیایی و پرهزینه بودن اعزام بازاریابان به شهرهای دورتر یکی دیگر از چالش های شرکت های پخش می باشد که در این راهکار و با حذف بازاریابان محدودیت جغرافیایی نیز حذف می شود و میتوان سطح گسترده ای از مشتریان را پوشش داد، به طور خلاصه موارد زیر از مزایای کلیدی این راهکار در شرکت های پخش می باشد.

حال چه چیزی می تواند جایگزین بازاریان شود که علاوه بر افزایش سود فروش می تواند هزینه های زیاد بازاریابان را نیز به صفر برساند و علاوه بر این محدودیت جغرافیایی را نیز حذف کند و طیف گسترده ای از مشتریان را در کل کشور و یا حتی جهان پوشش دهد؟ ما در این جا محصول جدیدی را به شما معرفی می کنیم که همانند یک فروشگاه آنلاین عمل میکند و محصولات شما را در گروهبندی های مختلف در اختیار مشتریان شما قرار خواهد داد.

رضایت مشتری در نرم افزارهای پخش مویرگی

می‌توانید خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهید

با خبر کردن مشتریان از جدیدترین تحولات شرکت پخش از طریق ارسال اطلاعیه ها می تواند اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند، در اختیارشان بگذارد.تماس‌های تلفنی برای سوالات کمتر می شود و تمرکز شرکت پخش بر روی محصولات و مشتریان بر روی سفارشات بیشتر می شود.

سفارش گیری مشتری از شرکت پخش مویرگی

دسترسی به خدمات شرکت شما ۲۴ ساعته می‌شود

یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی این است که امکانی را برای مشتریان فراهم می سازد تا در هر زمانی از شبانه‌روز و در هر مکانی، سفارش‌های خود را ثبت کنند. تصور کنید این امر چقدر می‌تواند برای کسب‌و‌کار شما سوددهی داشته باشد.
نرم افزاری سفارش گیری مشتری زرین

داشتن فروشگاه آنلاین، تصویر بهتری از شرکت‌تان ارائه می‌دهد

داشتن یک فروشگاه و یا حتی یک وب سایت میتواند حضور شما را در بازار رقبا پررنگ تر کند و اعتبار بیشتری به کسب و کار شما ببخشد. امروزه، شرکت‌های کوچک و بزرگ در هر صنعتی که باشند بخصوص در شرکت های پخش مویرگی، سعی می‌کنند حضور پررنگی در اینترنت داشته باشند.