نرم افزارهای پخش مویرگی زرین تحت وب – ویندوزی – اندرویدی – ابری – شبکه ای

● کدامیک مناسب شرکت‌های پخش و فروش مویرگی هستند؟
● یکی از سوالاتی که مدیران پخش با آن مواجه هستند انتخاب نرم افزار و پلتفرم مناسب آن است. حال برای پخش و فروش مویرگی نرم افزار باید روی چه پلتفر می‌باشد؟

● باید بدانیم داشتن هر یک از پلتفرمهای نرم افزاری با توجه به شرایط مشتری می تواند متغیر باشه . در پلتفرمهای تحت وب مشتریان را بستگی به فضای اینترنتی و اتصال به اینترنت می باشند و یکی از معایب این روش قطعی های اینترنتی دسترسی کاربران نرم افزار را قطع کرده و زرین با داشتن رویکرد آنلاین ، آفلاین در زرین می توان هر دو راهکار را دارد . یکی از مزایای این روش دسترسی به اینترنت می توانید از راه دور و از طریق اینترنت به نرم افزار متصل شوند. یکی از چالش های دیگر روشهای تحت وب نرم افزار امنیت این ارتباط هست که مشتریان از نظر امنیتی همیشه باید secune و امن شد ، باشند که گاهی این امن سازی برای شرکت های پخش و فروش که تیم it امنیتی ندارند و نیرو های فنی مربوطه را ندارند پیشنهاد نمی‌شود.

لازم به یاد آوری است نرم افزار زرین برای برداشتن این صنف سیستم های تحت وب کلیه سرویس های خود را بصورت تحت وب ارائه نمی دهد و تنها سرویس هایی که نیاز به دسترسی آنلاین و محدود از نظر امنیتی را در آن ارائه می دهد و راهکاری امن برای مشتریان ایجاد میکند.

نرم‌افزار پخش زرین در محیط ابری(cloud) و شبکه‌ی ویندوزی

● زرین اطلاعات پایه ای خود را که نیاز به تامین امنیت و سرعت زیاد می باشد بدون وابستگی به سرعت اینترنت در محیط ویندوزی بصورت اپلیکیشن و هم چنین بر روی سرورهای ابری ارائه می دهد . زرین همواره با بالا بردن امنیت و سرعت فعالیت های اصلی نظیر فروش ، حسابداری و گزارش گیر های روزانه سرعت کاربران را ارتقاء و توسعه می دهد .نرم افزارهای ویندوزی و ابری زرین با استفاده از سروزهای امن و همچنین در اختیار مشتری و یا نصب بر روی سرور ابری با سفارش توسط مشتری می توان زرین را بر روی آن مستقر داد و نکات محص که زرین از آن برخوردار است داشتن ظرفیت نرم افزاری بالا جهت پردازش سریع اطلاعات می باشد . زرین با کمترین مشخصات سخت افزاری می تواند پاسخ گویی عالی داشته باشد و مطمئنا امن ترین و سریع ترین محصول نرم افزاری را به مشتریان ارائه می دهد .زرین حتی با کامپیوترهای شخصی به عنوان سرور قابل بهره برداری می باشد . و این مرهون داشتن زیر ساخت حرفه ای معماری نرم افزاری و ساختاری است .

● کدام روش بهترین راهکار و پلتفرم برای شرکت های توزیع و فروش است؟
● زرین از کدام مول ارتباطی و ساختاری برای طراحی سیستم خود استفاده میکند؟
زرین با بررسی تمامی پلتفرم های موجود و داشتن دید وسیعی نسبت به ارتباطات نرم افزاری راهکاری ترکیبی از پلتفرمهای تحت وب و ویندوز اپلیکیشن را برای شبکه ی خود انتخاب کرده است.
با توجه به مزایا و معایب متفاوت این دو راهکار در نرم افزاران حساس همانند حسابداری و مالی از روش امن شبکه ای ویندوز استفاده کرده و برای ارتباط تیم فروش و موبایل های بازاریابان و مدیران از روش‌های تحت وب استفاده نموده است که زرین را قادر به ارائه ی سرعت بالا و امنیت بالا همزمان ارائه می‌کند.
انعطاف پذیری زرین در ارائه و راه اندازی یکی از برترین های نرم افزار پخش مویرگی زرین نسبت به رقبای خود می‌باشد.