نرم افزارهای پخش مویرگی زرین تحت وب – ویندوزی – اندرویدی – ابری – شبکه ای
6 مهر, 1399 0
نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

نرم افزارهای پخش مویرگی زرین تحت وب – ویندوزی – اندرویدی – ابری – شبکه ای ؟


کدامیک مناسب شرکت های پخش و فروش مویرگی هستند؟

یکی از سوالاتی که مدیران پخش با آن مواجه هستند انتخاب نرم افزار و پلتفرم مناسب آن است . حال برای پخش و فروش مویرگی نرم افزار باید روی چه پلتفرمی باشد ؟

باید بدانیم داشتن هر یک از پلتفرمهای نرم افزاری با توجه به شرایط مشتری می تواند متغیر باشه . در پلتفرمهای تحت وب مشتریان را بستگی به فضای اینترنتی و اتصال به اینترنت می باشند و یکی از معایب این روش قطعی های اینترنتی دسترسی کاربران نرم افزار را قطع کرده و زرین با داشتن رویکرد آنلاین ، آفلاین در زرین می توان هر دو راهکار را دارد . یکی از مزایای این روش دسترسی به اینترنت می توانید از راه دور و از طریق اینترنت به نرم افزار متصل شوند .یکی از چالش های دیگر روشهای تحت وب نرم افزار امنیت این ارتباط هست که مشتریان از نظر امنیتی همیشه باید secune  و امن شد ، باشند که گاهی این امن سازی برای شرکت های پخش و فروش که تیم it  امنیتی ندارند و نیرو های فنی مربوطه را ندارند پیشنهاد نمی شود .

لازم به یاد آوری است نرم افزار زرین برای برداشتن این صنف سیستم های تحت وب کلیه سرویس های خود را بصورت تحت وب ارائه نمی دهد و تنها سرویس هایی که نیاز به دسترسی آنلاین و محدود از نظر امنیتی را در آن ارائه می دهد و راهکاری امن برای مشتریان ایجاد میکند .

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

نرم افزار پخش زرین در محیط ابری ( cloud) و شبکه ی ویندوزی

زرین اطلاعات پایه ای خود را که نیاز به تامین امنیت و سرعت زیاد می باشد بدون وابستگی به سرعت اینترنت در محیط ویندوزی بصورت اپلیکیشن و هم چنین بر روی سرورهای ابری ارائه می دهد . زرین همواره با بالا بردن امنیت و سرعت فعالیت های اصلی نظیر فروش ، حسابداری و گزارش گیر های روزانه سرعت کاربران را ارتقاء و توسعه می دهد .نرم افزارهای ویندوزی و ابری زرین با استفاده از سروزهای امن و همچنین در اختیار مشتری و یا نصب بر روی سرور ابری با سفارش توسط مشتری می توان زرین را بر روی آن مستقر داد و نکات محص که زرین از آن برخوردار است داشتن ظرفیت نرم افزاری بالا جهت پردازش سریع اطلاعات می باشد . زرین با کمترین مشخصات سخت افزاری می تواند پاسخ گویی عالی داشته باشد و مطمئنا امن ترین و سریع ترین محصول نرم افزاری را به مشتریان ارائه می دهد .زرین حتی با کامپیوترهای شخصی به عنوان سرور قابل بهره برداری می باشد . و این مرهون داشتن زیر ساخت حرفه ای معماری نرم افزاری و ساختاری است .

نرم افزار فروش و پخش مویرگی زرین

کدام روش بهترین راهکار و پلتفرم برای شرکت های توزیع و فروش است ؟

زرین از کدام مول ارتباطی و ساختاری برای طراحی سیستم خود استفاده میکند ؟

زرین با بررسی تمامی پلتفرم های موجود و داشتن دید وسیعی نسبت به ارتباطات نرم افزاری راهکاری ترکیبی از پلتفرمهای تحت وب و ویندوز اپلیکیشن را برای شبکه ی خود انتخاب کرده است .

با توجه به مزایا و معایب متفاوت این دو راهکار در نرم افزاران حساس همانند حسابداری و مالی از روش امن شبکه ای ویندوز استفاده کرده و برای ارتباط تیم فروش و موبایل های بازاریابان و مدیران از روش های تحت وب استفاده نموده است که زرین را قادر به ارائه ی سرعت بالا و امنیت بالا  همزمان ارائه می کند.

انعطاف پذیری زرین در ارائه و راه اندازی یکی از برترین های نرم افزار پخش مویرگی زرین نسبت به رقبای خود می باشد .