نرم افزار حسابداری ارزی زرین

نرم افزار حسابداري ارزي زرين و نرم افزار پخش مويرگي ارزي زرين راهنما و راهگشاي ساده و قابل اطميناني را براي همه مخاطبان و سازمانهاي فروش منطقه اي ،سازمانهاي ارزي و پخش مويرگي ارزي تهيه نموده است.

زبانهایی که زرین پشتیبانی میکند

نرم افزار حسابداری ارزی انگلیسیانگلیسی                  نرم افزار حسابداری ارزی عربیعربی

نرم افزار ارزی فارسیفارسی                    نرم افزار حسابداری ارزی کردیکردی

نرم افزار چند زبانه ارزی    قابلیت ترجمه

کشورهایی که زرین در آن خدمات نرم افزاری ارایه می دهد

نرم افزار ارزی فارسیایران                    نرم افزار حسابداری ارزی ترکیترکیه

نرم افزار ارزی عراقعراق                    نرم افزار حسابداری ارزی عربیامارات

نرم افزار حسابداری ارزی افغانستان             افغانستان

چالش های مدیریت شرکت های ارزی

در باور بيشتر مديران، مديريت ،علم و هنري است كه درآن نياز به آموختن الزامي است. هرچند ،بخش عمده مديريت به دليل رويارويي با چالشهاي روزانه مانند، چالشهاي كمبود منابع انساني، منابع مالي، كيفيت نيروي انساني، افت وخيزهاي ارزي و فروش و تحليل و برسيهاي ارزهاي گوناگون به وجود مي آيد و تجربي است. 

اما هميشه راه حلهاي حرفه اي فقط از طريق مديران حرفه اي خصوصا در فعاليت شركت هايي كه با ارزهاي مختلف كار مي كنند به ارمغان مي آيد مديران مالي ،مديران توليد، مديران منطقه و فروش حرفه ايي كه توانايي درك چالشهاي ارزي و مديريت مالي ارزي را دارند بسيار كارسازند.

واما نكته مهم و همراه اين تجربيات استفاده از سيستمهاي ارزي حرفه اي و نرم افزارهاي حسابداري ارزي مي باشد كه توسط مديران بين المللي و باتوجه به نكات و راهنمايي هاي كار با اين نرم افزارهاي ارزي وعملا تجربه همكاري انها درحوزه بين الملل كه حاكي از دانش هاي ارزي است و به زباني ساده ارزي تفسير وترجمه شده و دراختيار مديران سازمانهاي بزرگ و ارزي قرارگرفته است.

امروز با توجه به نقش منطقه ای فعالیتها و گسترش دامنه برندها و تمایل به توسعه جغرافیایی پخش مویرگی ارزی در کشورهای دور و نزدیک و توجه به علاقه مدیران به اعتبار بخشی به برند جذابیت نرم افزارهای حسابداری ارزی که وجهه لازم و مزیت رقابتی درتوسعه به شمار می اید همه روزه مقبول تراز قبل است و این مهم نشان از ضرورت نرم افزار ارزی دارد و نرم افزار ارزی زرین این مزیت رقابتی را دارد.

Awesome
نرم افزار چند زبانه

در این نرم افزار امکان ترجمه ی کل نرم افزار به زبان دیگر امکان پذیر است و همچنین امکان چاپ گزارشات مهم همچون فاکتور ها ، گزارشات صورت حساب و … به چند زبان وجود دارد. یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار ارائه یک نرم افزار واحد با چند زبان است یعنی مدیریت می تواند نرم افزار را فارسی رویت کند گزارشگیری کند و کاربران و اپراتورها با زبان عربی کار کنند و عملیات های خود را انجام دهند.

Awesome
گزارشگیری مالی ارزی

ارائه گزارشات مالی کل ، معین و … حسابداری بر اساس ارزهای مختلف و همچنین ارائه ترازنامه و گزارشات سود و زیان بر اساس ارز پایه و با توجه به نرخ های تسعیر مختلف محاسبه ی دقیق ارزهای موثر با روش میانگین های وزنی متحرک جهت برآورد سود و زیان حاصل از تسعیر و گزارش دقیق این موارد به مشتریان یکی از نقاط قوت این سیستم مالی ارزی زین است.

Awesome
مدیریت نرخ های ارز مالی

در نرم افزار حسابداری ارزی زرین به نرخ های مختلف مالی با امکان ثبت اسناد دقیق این نرخ ها توجه ویژه ای شده است و یکی از مسائلی که در حوزه ی توسعه ی جغرافیایی شرکت ها مطرح است عدم کاربرد سیستم مالی مبدا در کشورهای منطقه است که نرم افزار ارزی زرین با توجه به ثبت دقیق اسناد مالی با ارزهای مختلف کار مدیریت ارزها و حساسیت های آن به خوبی آنالیز کرده و راهکار دقیق و جامع نرم افزاری را به مشتریان هدف ارائه می دهد.

Awesome
نحوه محاسبه قیمت تمام شده

یکی از امکانات ویژه نرم افزار ارزی ، محاسبه دقیق قیمت تمام شده یک محصول می باشد, زیرا بدست اوردن قیمت یک محصول که با یک ارز خریداری شده و با چندین ارز هزینه های مختلفی برای ان انجام می شود مساله ای است که در تعیین قیمت محصول و همچنین بررسی سود شرکتهای ارزی تاثیر گذار است. مسئله ای که پیچیدگی این موضوع را بالا میبرد تغییر نرخ های ارز در تعیین قیمت تمام شده محصول موجود و همچنین قیمت کالای اماده برای فروش است.

ویدیوهای آموزشی نرم افزار ارزی زرین

برای مشاهده سایر ویدیوهای آموزشی سیستم حسابداری ارزی در کانال اپارت زرین اینجا را کلیک کنید.

سایر امکانات نرم افزار ارزی زرین


تعریف ارزهای مختلف و ثبت نرخ برابری

ثبت طرف حساب با هر ارز دلخواه

ثبت سرفصل های درآمدی و سرمایه و صاحبان سرمایه و هزینه با ارزهای مختلف

امکان ثبت هزینه های ارسال فاکتور و تعیین قیمت تمام شده بر اساس ارزهای مختلف

امکان ثبت فاکتور و تعیین سود و محاسبه تسعیر هر فاکتور بر اساس ارزهای مختلف

تعیین سود و زیان خالص و ترازنامه برای براساس ارزهای مختلف

نمودارهای فروش بر اساس ارزهای مختلف