نرم افزار پخش مواد غذایی

دلیل ایجاد پخش مویرگی مواد غذایی :

نیاز به مواد غذایی یکی از مهم ترین قسمت زندگی هر انسانی است و کارآفرین ها برای دسترسی بهتر و سریعتر انسان ها به مواد غذایی در راستای صنعت پخش مواد غذایی سازمانی هایی را تشکیل داده اند و در صورت به کار بردن مدیران متخصص و پیاده سازی استراتژی های فروش و مدیریت توزیع و فروش ، کسب و کار موفقی را میتوانند شروع کنند و ادامه دهند. پخش موارد غذایی شغلی است که محصولات مواد غذایی خود را را به واحد های صنفی کوچکتر مثل فروشگاه ها ، سوپر مارکت ها ، دکه ها ، هایپر مارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای و … ارائه میدهد

مراحل تاسیس پخش و فروش مویرگی غذایی :

در مرحله اول اکثرا کسایی که به سمت تاسیس شرکت پخش مواد غذایی میروند به این صنعت علاقه مند هستند و یا از بازاریابی و ویزیتوری شروع کردن و پله به پله به سمت راه اندازی کسب و کار خود رفتند و یا با داشتن یک واحد صنفی کوچکتر مثل سوپر مارکت به سمت بنکداری و عمده فروشی رفتند و سپس در نهایت با راه اندازی شرکت پخش موارد غذایی خود رشد کرده اند و محدود کسایی هستند که با داشتن سرمایه و بدون تجربه کافی در صنعت پخش موارد غذایی در این عرصه پای میگذارند، در این مقاله قصد داریم با هر شخص با هرگونه تجربه کاری و مهارت بتواند شرکت پخش مویرگی غذایی خود را مدیریت کند.

 

مهارت لازم در پخش مویرگی مواد غذایی :

مهمترین مهارت در مدیریت شرکت های پخش مویرگی مواد غذایی داشتن دانش حسابداری پخش و علم مهندسی فروش است. جالب اینجاست که بعضی از کارآفرین های پخش مویرگی مواد غذایی فقط تاکید بر علم مهندسی فروش و آن هم به صورت تجربی کسب کرده اند پا فشاری میکنند و ادامه میدهند ، البته ممکن است با داشتن ارقام فروش هدف مناسب مهر تاییدی بر نحوه عملکرد شان باشد ولی با داشتن تنها یک شاخص فروش امکان سودمند بودن سازمان قابل بررسی نیست . شاید تا اینجا سوال براتون پیش بیاید که ما پس چطوری 2 مهارت ذکر شده در این مقاله را با هم داشته باشیم . از ابتدای خلق بشریت ابزار ها در روند زندگی بهتر کمک بسزایی کرده اند سوال : برای داشتن دانش حسابداری پخش و علم مهندسی فروش چه ابزاری استفاده کنیم؟

 

نرم افزار مناسب پخش مواد غذایی(نرم افزار فروش مواد غذایی)

جواب این سوال شما : نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین است . شما با استفاده از این سیستم ، با کاربری آسان و عامه پسند و در اختیار داشتن دانش حسابداری پخش پشت این نرم افزار به راحتی شرکت پخش مواد غذایی خود را مدیریت کنید . شرکت ندا رایانه زرین با ارائه این محصول نرم افزاری ، قدمی مهم در این راستا گذاشته است که هر سازمان پخش مویرگی با نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین کارهای مربوط به حسابداری پخش ، عملیات بازرگانی ، مدیریت حساب ها ( دریافت ها و پرداخت ها ) ، خزانه داری ، فروش، انبارداری و کاردکس کالا ، هدف گذاری فروش و محاسبه پورسانت تخصصی بازرایاب ، انواع گزارشات مدیریتی ، حسابداری ، مالی ، اجرای سیاست گذاری تخفیفات حجمی و نقدی ، مدیریت بازار و … را انجام دهید .

 

نرم افزار مناسب شرکت های پخش مویرگی مواد غذایی کوچک :

قطعا با اضافه کردن ماژول اپلیکیشن سفارشگیر بازاریاب زرین کارهای مربوط به گرفتن سفارشات از طریق ویزتور را مدیریت کنید و در لحظه بازایاب با در دست داشتن اپلیکیشن سفارگیر بازاریاب همزمان با گرفتن سفارش اطلاع از موجودی انبار شرکت و تعداد قابل رزرو اطلاع داشته باشد و همچنان با هر سیاست قیمت گذاری که از طریق نرم افزار پخش پایه زرین تعیین کرده اید محصولات را به فروش برساند . علاوه بر اخذ سفارشات بازاریاب از نحوه ویزیت و تغییرات اطلاعات مشتری ( مدیریت ویزیت علمی ) گزارش بگیرید و یا ثبت کند که در مراجعات بعدی از نحوه استراتژی فردی فروش خود به مشتری خاص مطلع شود . با دست داشتن اطلاعات در مورد اعتبار ، وضعیت صورت حساب ، چکها در مورد مذاکرات تسویه و مالی با مشتری پیش برود .و هر گونه عملیات داخل آپ به صورت آفلاین و آنلاین همگام با نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین منسجم میکند و لازم نیست با گرفتن هرگونه اقدام و اطلاعات بازاریاب با شرکت تماس بگیرید ، تماما و کاملا از طریق آپ اقدام میکند. این پکیج نرم افزار پخش پایه زرین ( نسخه مقدماتی ) معرفی شده برای شرکت های کوچک در اندازه 5 بازاریاب مناسب می باشد .

نرم افزار مناسب شرکت های پخش مواد غذایی بزرگ :

نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین ( نسخه پیشرفته ) برای تمامی شرکت های پخش و فروش مویرگی مواد غذایی با هر اندازه از لحاظ مالی ، وسعت توزیع و تعداد شعب و بازاریاب و موزع و … جوابگو نیاز های شما می باشد ، گاهی یک شرکت در اندازه کوچک از نسخه های مقدماتی نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین استفاده میکند و در حال رشد و توسعه است ، به هر میزان شرکت های پخش و فروش مویرگی مواد غذایی وسعت پیدا کند میتوانند نرم افزار پخش و فروش مویرگی خود را به نسبت کسب و کار خودشان ارتقاء بدهند . و میتوان نرم افزار های زیر را به مجموعه نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین خود اضافه کنند.
اپلیکیشن سفارشگیر مشتریان زرین
اپلیکیشن موزعین زرین
اپلیکیشن مدیر فروش زرین
اپلیکشن انبارداری زرین
پرتال تحت وب مشتریان زرین
وب سایت فروشگاه اینترنتی زرین
داشتبورد تحت وب مدیریتی ( هوش تجاری )
نرم افزار فروش گرم زرین
سیستم پنل پیامکی زرین

نرم افزار مناسب شرکت های پخش مواد غذایی متوسط :

در صورتی که برای مجموعه وسعت کار پیش آمد و نواحی و مناطق بیشتری با افزایش تعداد بازاریاب ها را در برنامه توزیع داشتید با اضافه کردن نرم افزار اتوماسیون مارکتینگ و ردیابی زرین نظارت بیشتر از نظر جغرافیای و ردیابی بر روی تیم فروش و توزیع خود داشته باشید و تیم بازاریابی و فروش را در نقشه گزارش بگیرید که مسیر حرکت کجا ها بوده و در لوکیشین مشتری چه اقدامی ( فروش ، ویزیت ، عدم فروش و …) انجام داده است. این پیکج برای مجموعه شرکت هایی که اندازه 5 بازاریاب به بالا دارند مناسب است. چه بسا اضافه کنم شما با در دست داشتن ابزار مناسب ( نرم افزار پخش زرین ) چه با وجود و یا عدم وجود دانش صنعت فروش مویرگی به راحتی سازمان خود را مدیریت کنید و این نرم افزار حاصل هم فکری مدیران متعددی و متخصصان نرم افزار در صنعت پخش و فروش مویرگی است