نرم افزار انبارداری(اپلیکیشن انبارداری)

نرم افزار انبارداری

مدیریت ورود و خروج کالا به انبار توسط اپلیکیشن انبارداری(نرم افزار انبارداری تبلتی)

نرم افزار انبارداری(اپلیکیشن انبارداریزرین این امکان را به انباردار می دهد که به صورت هوشمند ورودی و خروجی های انبار را کنترل کند.
انباردار در هر لحظه توسط اپلیکیشن می تواند موجودی کالاهای خود در هر قسمت از انبار را ببنید، توسط این اپلیکیشن به صورت کاملا داینامیک می توانید طبقات، سالن ها و قفسه های محیط انبار خود را در اپلیکیشن تعریف نموده و کنترل سریعی بر روی هر سطح از انبار خود داشته باشید.

کنترل خروج کالا از انبار توسط اپلیکیشن انباردار

این بخش به انباردار این امکان را خواهد داد که بر اساس خروجی های تعریف شده به صورت هوشمند تشخیص دهد که هر کالا در کدام قسمت از انبار قرار دارد و بدون صرف زمان زیاد به راحتی کالاهای مورد نظر را پیدا کرده و با اسکن بارکد سند خروجی آن به صورت اتوماتیک توسط اپلیکیشن صادر خواهد شد.

نرم افزار انبارداری
اپلیکیشن انبارداری

تایید کالاهای ورودی و خروجی به وسیله اسکن بارکد تبلت

انبار دار می تواند با اسکن بارکد انبار، کالاهایی که در آن بخش از انبار جهت بارگیری وجود دارد را شناسایی کرده و بدون گشتن در کل انبار، همه ی کالاهایی که باید از انبار خارج شود را پیدا کند.

 

همچنین انباردار در لحظه وضعیت کالاهایی که باید از انبار خارج کند را بر اساس هر راننده می تواند ببینید و آن ها را کنترل کند.

انبارگردانی تبلتی(اندرویدی)

مدیریت موجودی سطوح انبار
انباردار در هر لحظه می تواند موجودی تمام سطوح انبار یعنی (طبقات، سالن ها، قفسه ها و …) را ببینید و آنها را کنترل کند.

انباردار پس از ثبت موجودی های کالایی که در انبار شمارش کرده است لیست آن را به سیستم انبارداری جهت کنترل و تایید ارسال میکند,که معمولا مدیر بالادستی آن را تایید و سند انبارگردانی دوره ای ثبت می گردد و موجودی های انبار تصحیح میگردند.

مدیریت گزارشات کالا(کاردکس کالا به تفکیک انبار)

توسط اپلیکیشن انبارداری، کارمند انباردار می تواند گزارشات کلیه انبارها را در لحظه ببینید حتی زمانی که به اینترنت متصل نیست.

نرم افزار انبارداری

مدیریت تردد کالا(گردش کالا در سطوح انبار)

انباردار می تواند توسط این اپلیکیشن گزارش کالاهایی که بیشترین خروج از انبار را دارد ببینید، یا کالاهایی که بیشترین موجودی را در انبار دارند و همچنین اپلیکیشن انبارداری زرین، کالاهایی که بیشترین خروجی را نسبت به ورودی به انبار دارند یعنی کالاهای پر ترافیک را شناسایی کرده و به انباردار گزارش می دهد.

مدیریت کاردکس کالا

در هر لحظه انباردار می تواند گزارش کاردکس یک کالای خاص را به صورت آنلاین ببیند که چه میزان از این کالا در سیستم وارد و یا خارج شده است.

انتقالات انبار

انتقالات انبار یکی از ویژگی های کلیدی اپلیکیشن انبارداری زرین است که کارمند انبارداری می تواند در هر لحظه برای تغییرات جا به جایی کالاها در انبار های مختلف حواله انتقال انبار ثبت کند.

ویژگی های اپلیکیشن انبارداری(نرم افزار انباردار) زرین

⦁ امکان تعریف کارمند انبار با تعیین شیفت کاری
انباردار فقط در ساعات تعیین شده امکان استفاده از اپلیکیشن را دارد.
⦁ امکان استفاده از اپلیکیشن به صورت آفلاین و آنلاین
⦁ امکان ثبت امضای دیجیتالی برای اسناد
⦁ پشتیبانی از زبان های فارسی، کوردی، انگلیسی و عربی
⦁ و …

نرم افزار انبارداری