نرم افزار crm

نرم افزار CRM

در شرکت های پخش و فروش مویرگی جهت ارتباط و مدیریت آن با مشتریان راهکار ها و استراتژی های منحصر به خود را پیاده سازی کرده اند و نیاز به نرم افزار CRM جهت مدیریت روند فروش و بازاریابی دارند .

نرم افزار CRM زرین تلاش کرده است که روند فروش ، پیگیری فروش و ویزیت در شرکتهای پخش و فروش مویرگی در کارهای روزانه نرم افزار بگنجاند و با داشتن نرم افزار CRM زرین بازاریابان از طریق موبایل اطلاعات مشتری که در برنامه ویزیت شان تنظیم شده است میتوانند مشاهده کنند ، این اطلاعات شامل معین و تراکنش مشتری ، مانده و وعده قبلی ، وضعیت اعتبار و چک ، پورفایل مشتریان و گزارش ویزیت های قبلی همراه با عکس.

پروفایل مشتریان زرین

زمانی که بازاریاب به مشتریان مراجعه میکند با استفاده از گزینه پروفایل مشتریان زرین به مشتریان خود مقدار و خصوصیت و ویژگی منحصر به فردی تعریف میکند.

به صورت مثال مشتری در واحد تجاری ( مغازه ) استیجاری مشغول کسب و کار است و تا آخر سال قرار داد دارد ، زمانی که بازاریاب این اطلاعات را درست داشته باشد میتواند در آن برهه زمانی که از وضعیت تمدید قرارداد اجاره اطلاع پیدا کند وتصمیمات شرایط فروش مناسب مشتری اتخاذ کند و در صورت تمدید قرار داد پروفایل متشری را ویرایش کند ، پروفایل مشتری در نرم افزار CRM این امکان را به بازاریاب میدهد هر گونه اطلاعات مهم و کلیدی را مدیریت کند .

با داشتن اطلاعات کامل از مشتریان ویزیت بهتر و موفق تر هم همراه خود دارد . این اطلاعات با از دست دادن بازارایاب محفوظ می ماند و بازارایاب بعد از اطلاعات ثبت شده قبلی مطلع است و خود نیز اطلاعات پروفایل را ویرایش یا جدید بهش اضافه میکند .

مدیریت گزارشات ویزیت

به دلیل مراجعه های زیاد به مشتریان هدف توسط بازاریاب ، امکان حضور ذهن برای نحوه چگونگی ویزیتی های قبلی برای یازاریاب سخت میشود و در نرم افزار CRM زرین یک آپشن به نام مدیریت ویزیت وجود دارد که بازاریاب با ثبت گزاراشات و اتفاقات ویزیت به صورت متنی و یا همراه با عکس ، کمک میکند که در مراجعه های بعدی اتفاقات و ویزیت های گذشته را اطلاع پیدا کند و کاملا به حضور ذهن بیشتر و بازتر شروع ویزیت بهتری داشته باشد .

حتی در صورت تغییر بازاریاب این اطلاعات ویزیت هم برای ویزتیور بعد قابل مشاهده است ، مدیران فروش و سرپرستان فروش به تمامی اطلاعات و کامنت های ویزیتور های خود دسترسی دارند و گزارشات جامعی میتوانند بگیرند و این کامنتها ویزیت در تصمیمی های استراتژیک فروش موثر واقع میشود و دیگر لازم نیست برای اطلاع از وضعیت ویزیت هر روز بازایاب به مدیران خود شفاها توضیح دهند .

مدیرت مشتریان بالقوه

در برخی از شرکت ها بعضی از مناطق که توزیع و فروش ندارند علاقه مند میشوند که وسعت فروش و بازارشان را به آن محدوده بیشتر کنند . با فرستادن تیم تحقیقات در آن مسیر و جمع آوری اطلاعات مشتریان این مکان را بهشان میدهد که قبل از اقدام تمامی موارد را بررسی کنند موارد مهم جهت هرگونه اقدام بازاریابی و فروش برای هر شرکت میتواند متفاوت باشد .

با در دست داشتن اپ CRM بر روی موبایل تحقیقات بازار این امکان را میدهد که به صورت حضوری به مشتریان هدف مراجعه کنند و مشتریان بالقوه خود را شناسایی کنند و تمامی اطلاعات در مورد مشخصات مشتری در اپ CRM ثبت کنند و در صورت که پرسش نامه ای طراحی کردید روی اپ توسط تیم تحقیقاتی تکمیل شود و این اطلاعات کمک میکند که مدیران نحوه استراتژی و تصمیم گیری در آن منطقه را اتخاذ کنند و در صورت ورود برای فروش در آن منطقه باتبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل ، مشتریان هدف را در اختیار ویزتور ها بر روی آپ سفارشگیر بازاریاب قرار بدهید .

مدیریت عدم فروش

گاهی اوقات اتفاق میفتد که بازاریاب با مراجعه به مشتری ، فروشی انجام نمیگیرد و دلایلی که منجرب فروش نمیشود به مدیریت اطلاع دهد در نرم افزار CRM این امکان را به بازاریاب میدهد که روی آپلیکیشن سفارشگیر بازاریاب دلیل عدم فروش همراه با توضیحات ثبت کند .

این عدم فروش ها به عنوان یک تیکت از دست رفته روی نرم افزار CRM زرین تعریف میشود و مدیر فروش و سرپرست فروش عملیات ، تماس و یا اقداماتی که برای تبدیل این عدم به فروش به فروش را بررسی و پیگیری میکند . که یا با گزارش از این قسمت میتواند متوجه نقض در نحوه عملیات فروش خود و ویزیتور ها شود .

به صورت مثال یک مسیر خاصی است که عدم فروش بنا بر عدم نیاز به مدت یک ماه ثبت میشود و با مشاهده و بررسی ساعت ویزیت مشاهده میکند که زمان ویزیت و یا تاریخ ویزیت بایستی تغییر کند.

پرتال مشتریان زرین

خیلی از مشتریان گاهی اوقات برای بررسی حساب خود به شرکت پخش تماس میگیرند و درخواست ریز فاکتور های قبلی یا صورت حساب معین و مانده خود میکنند که اپراتور حسابدار با صرف وقت برای پاسخگویی و خروجی pdf از نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین این کار را برای مشتریان انجام میدهد و فایل را از طریق کانال های ارتباطی آنلاین ارسال میکند و در نرم افزار CRM یک آپشن به اسم پرتال مشتریان وجود دارد که مشتریان بدون نیاز به تماس به شرکت پخش دسترسی به چند گزارش مختص خود داشته باشند .

فقط کافی از روی گوشی خود و یا کامپیوتر خود با وارد شدن با سایت پرتال مشتریان زرین مربوط به شرکت پخش خود به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند ، در این پرتال مشتریان زرین ، مشتریان به راحتی تمامی صورت حساب و معین خود را با جزئیات میتوانند مشاهده کنند و ریز فاکتور های قبلی خود گزارش بگیریند و در صورت داشتن سفارش جدید از وضعیت در جریان ، تایید و رد شدن فاکتور خود مطلع شود .

در صورت که قصد پرداخت مانده و یا فاکتور خود داشته باشد امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت آنلاین هم دارد ، در صورتی که شرکت قصد دارد نظر سنجی و یا سوالاتی از مشتریان هدف خود انجام دهد مشتریان در پرتال خود میتوانند لینک نظر سنجی را مشاهده کنند و به سمت پرسشنامه هدایت شوند .

پرتال مشتریان

مزیت پرتال مشتریان زرین

علاوه بر امکانات فوق در پرتال مشتریان زرین در نرم افزار CRM زرین ( نرم افزار ارتباط با مشتریان زرین ) به مزیت های دیگه ای هم اشاره کرد ، مشتریان از نحوه دقیق سفارش همراه با قیمت فاکتور که توسط بازاریاب ثبت شده است کاملا مطلع خواهند شد و در صورت تایید شدن فاکتور مشتری متوجه خواهد شد که بار به زودی به دستش خواهد رسید و وجوه فاکتور را از قبل آماده میکند که زمان کمتری برای تیم پخش و توزیع جهت وصول مطالبات صرف شود ، نظرات و انتقادات مشتریان را به وسیله لینک های نظرسنجی به راحتی میتوانید جمع آوری کنید که مدیران شرکت استراتژیک و سیاست کاری خود را از بازخورد پرسش ها انتخاب یا تغییر دهند .

در صورتی که شرک پخش وبسایت فروشگاه اینترنتی داشته باشد با استفاده از پرتال مشتریان قیمت مناسب به گروه مشتری خود به مشتری نمایش داده شود ، به صورت مثال زمانی کخ یک خرده فروش قصد خرید از فروشگاه اینرنتی شرکت دارد با ورود به پرتال مشتریان زرین ، در سایت فروشگاه کالا ها و محصولات با قیمت های خرده نمایش داده میشود و در صورتی مشتری عمده باشد کالاها با قیمت عمده نمایش داده میشود و به لینک کردن پرتال مشتریان زرین به فروشگاه اینترنتی زرین امکان ثبت سفارش مستقیم توسط مشتریان مقدود خواهد شد .

پنل پیامکی زرین

در سیستم پنل پیامکی زرین در نرم افزار CRM زرین به طوری طراحی شده که در قسمت های مختلف نرم افزار پخش زرین قصد ارائه اطلاعات خاصی به مشتریان توسط SMS داشتید به راحتی با فشردن یک کلیک امکان پذیر باشد .

سیستم پنل پیامکی زرین با تنظیمات پیشفرض متن های پیام در بخش های مختلف نرم افزار فروش مویرگی زرین ، متن منحصر به فرد با ساختار مد نظرتان میتوانید تنظیم کنید ، به صورت مثال زمانی که فاکتور سفارش مشتری تایید شد ، با متن عنوان تشکر و مبلغ فاکتور و همراه با معرفی شرکت به صورت پیامکی به مشتری اطلاع بدید و یا در صورتی که مانده مشتری موعد پرداخت رسیده باشد یک پیام جهت یادآوری برای وصول مطالبات ارسال کنید .

یا در صورت توزیع در مسیر خاصی جهت اماده سازی مشتریان جهت تحویل بار با پیامک مطلع نمایید و برای دعوت به خرید و ایام خاص و طرح های خاص فروش به مشتریان یا گروهی از مشتریان پیامک تبلغیاتی و تبریکی ارسال نمایید . سیستم پنل پیامکی زرین این امکان را به شرکت های پخش و فروش مویرگی میدهد که با یک کلیک به راحتی با مشتریان از طریق پیامک ارتباط بگیرند و جهت پیشبرد اهداف سازمان در جهت اطلاع رسانی قدم بردارند .

راهکار نرم افزار CRM زرین

نرم افزار ارتباط با مشتری زرین ( نرم افزار CRM زرین ) مزایای منحصر به فردی به مدیران میدهد که جهت افزایش فروش و رضایتمندی مشتریان جهت پیشبرد اهداف سازمانی ارائه میدهد ، این نرم افزار CRM به طوری طراحی شده است که مختص نیازها ، سیاست ها و استراتژی های شرکت پخش مویرگی می باشد و دیگر لازم نیست نرم افزار های CRM غیر مرتبط را استفاده کنند که بعد از مدتی بلا استفاده بماند و یا هیج گونه کاربردی داشته باشد .

نرم افزار CRM زرین به صورت یکپارچه و همراه با نرم افزار پخش و فروش مویرگی زرین تقدیم مدیران فروش مویرگی میشود که انسجام و یگانگی اطلاعات منجرب به گرفتن گزارشات منسجم خواهد بود و مدیران فروش زمانی که قصد کار با آیتم های نرم افزار ارتباط با مشتریان زرین دارند به راحتی متوجه عدم فروش ها و پیگیری های فروش و ویزیت میشوند و همزمان گزارشات فروش به آن مشتری هم بررسی میکنند که چه کالاهایی را خرید کرده یا خرید نکرده است که این انسجام کمک میکند که رفتار بازاریابی و فروش برای آن مشتری را تغییر بدهد یا به صورت منحصر به فرد با خلاقیت مدیر ارتباط گرفته شود .

حتی مدیران مالی هم با دردست داشتن گزارشات مربوط CRM این امکان را میدهد که دلیل عدم وصول مطالبات یا تاخیر در وصول مطالبات را تحیلی و بررسی کنند.