تلفن واحد فروش : ۰۲۱۶۶۱۷۲۰۹۶ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۷۵۱ | تلفن مدیر فروش: ۰۹۱۲۴۷۵۲۱۶۴ | تلفن واحد پشتیبانی : ۰۲۱۷۷۶۱۵۳۵۵ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۲۱۹| خط ویژه پشتیبانی (10 خط) : ۰۲۱۹۱۰۰۹۵۳۵

امروزه  نرم افزار های پخش مویرگی زیادی در سطح های مختلف ارائه می شود که در این مقاله سعی بر مشخص نمودن فاکتورهای مهم در تصمیم گیری می نمائیم.

نمودار تقسیم بندی شرکتهای پخش مویرگی از نظر تعداد پرسنل

تقسیم بندی شرکت های پخش مویرگی از نطر تعداد پرسنل

 

اندازه ی شرکت پخش


اولین قدم در انتخاب نرم افزار موفق, شناخت اندازه شرکت پخش مویرگی از نظر تعداد پرسنل و کارکنان است که این دسته بندی به سه نوع تقسیم می شود.یکی از مزایای شناخت اندازه شرکت پخش انتخاب بسته های کاربری مناسب شرکت است.


 

نحوه ی پخش مویرگی (گرم یا سرد)

نرم افزار باید با توجه به نوع پخش یکی از انواع پخش یا ترکیبی از این دو نوع پخش را پشتیبانی کند. به عنوان مثال در شرکت های پخش لبنیات معمولا پخش گرم استفاده می وشد یا ترکیبی از پخش سرد و گرم استفاده می وشد. که در صورتی که شرکت شما در حوزه ی پخش لبنیات فعال است باید از خصوص انتخاب به ویژگی پشتیبانی از پخش گرم توجه ی لازم شود.

پخش مویرگی سرد چیست ؟

به نوعی از پخش مویرگی که ابتدا ویزیتور عمل سفارش گیری را انجام داده و سپس کالایه فروخته شده برای سفارش دهنده ارسال می شود را به اصطلاح پخش سرد می گویند. این نوع پخش در شرکت هایی که محصولات انها داری تاریخ انقضاء نیست یا  یا تاریخ انقضاء آنها محدود نیست مانند پخش های ارایشی بهداشتی و پخش دارو استتفاده می شود.

پخش مویرگی گرم چیست ؟

پخش گرم به نوعی از پخش مویرگی گفته می شود که در آن ویزیتور شرکت پخش مویرگی همراه با جنس مورد فروش در محل خریدار حاضر شده و به محض سفارش مشتری جنس را به مشتری تحویل می دهد. این نوع پخش برای فروش محصولاتی است که تاریخ انقضاء محدود داشته و از نوع فاسد شدنی می باشند. مثلا پخش محصولات غذایی و دامی در پخش گرم مدت زمان انجام سفارش و ثبت در سیستم و تحویل کالا به مشتری بسیار کوتاه و روال انجام کار پخش و توزیع مویرگی بسیار سریع است.

پایداری ارتباط سیستم پخش

پس از انتخاب نحوه ی توزیع باید به قدم سوم, پایداری ارتباطی نرم افزار های پخش مویرگی گرم و سرد توجه کرد که با توجه به وجود ارتباط  اینترنتی بتواند به دو شکل افلاین و انلاین فعالیت انجام دهد.مخصوصا زیر سیستم های که نیاز به ارتباط انلاین دارد و بطور مثال , سفارش گیری انلاین باید به شکلی باشد که در صورت عدم ارتباط اینترنتی به هر دلیلی , کار ویزیتور پخش مختل نشود و نرم افزار پخش مویرگی مناسب با ید بتواند به شکل افلاین اطلاعات را ذخیره سازی نماید و در اولین فرصت ممکن اطلاعات را ارسال نماید در نتیجه ذخیره سازی در داخل تبلت بصورت افلاین یکی از ویژگی های مهم در خرید نرم افزار سفارش گیری برای حوزه های پخش مویرگی مواد غذایی پخش لبنیات و سایر پخش های مویرگی است.

نرم افزار پخش مویرگی زرین

نرم افزار پخش مویرگی زرین