اپلیکیشن ویزیتور فروش(فروشنده)

اپلیکشن مخصوص فروشنده (ویزیتور) زرین یکی از امکانات سیستم برنامه های حساب های یکپارچه زرین است که مدیریت عملیات فروش و توزیع را بصورت کامل دارد و همچنین به زبان های (عربی و کردی ،انگلیسی ، فارسی، ترکی ،افغانی )کار می کند و این برنامه مجموعه ای از مزایای مهم برای ویزیتورها ،فروشندگان دارد .

به صورت تیتر وار مانند ثبت زمان ویزیت ،ایجاد فاکتور فروش، ایجاد سند دریافت پول از مشتری و دیگر عملیات اساسی روزانه که توسط ویزیتور اانجام می شود، اشاره کرد.

این اپلیکیشن بعلت اتصال به اپلیکشن مخصوص مدیر فروش اجازه می دهد تا سرپرستان فروش و مدیران فروش نظارت کاملی بر مسیرهای طی شده ویزیتور بصورت روزانه و اطلاع لحظه به لحظه از مکان ویزیتور فروش وگزارش تجمیعی از فعالیت ویزیتور فروش که عملا بررسی مجموع ویزیت ، مجموع ارزش فروش ،مجموع دریافتی یک ویزیتور را نشان می دهد در اختیار سرپرست فروش و مدیر فروش قرار گیرد و نیاز به تایپ گزارشات توسط ویزیتور فروش در شرکت یا شبکه های اجتماعی و یا تلفن کردن نیست .

در بررسی یک اپلیکیشن ویزیتور خوب می توانیم به نکات زیادی اشاره کنیم یک سری از مهمترین ویژگیهای یک اپلیکشن ویزیتور خوب را باهم بررسی می کنیم

  • کاربری اسان و سهولت استفاده است
  • صرفه جویی در زمان
  • سرعت اتصال به زیر سیستمهای فروش و انبار و مالی
  • دارا بودن امکان انلاین و افلاین برای ثبت فاکتورها

بررسی امکانات اپلیکیشن ویزیتور فروش زرین

اطلاع از مسیر ویزیت امروز
ویزیتورها طبق برنامه ویزیت معمولا ویزیت انجام می دهند زیرا این کار مزایای زیادی دارد از قبیل عدم تلف شدن وقت ویزیتور و منسجم بودن فروش و اعتماد کردن مشتری و شرکتهای چخش هم تمایل دارند ویزیتورها در یک مسیر بفروشند زیرا ارسال کالا توسط تیم توزیع سریعتر و تعداد فاکتور بیشتری به دست مشتری می رسد و عملا مشتریان هم راضی تر خواهند بود.

مکان یابی مشتریان
اغلب ویزیتورها به علت تعداد زیاد مشتریان بعضی مشتریان را فراموش می کنند و خصوصا ویزیتورهای جدید هنوز به محله ها و مکان های مشتری کاملا مسلط نیستند این امکان در اپلیکشن ویزیتور زرین وجود دارد که از نقطه مکانی ویزیتور راهنمای رسیدن به مکان مشتری را به صورت جی پی اسی ببیند .برای کسب اطلاعات بیشتر مکان یابی کلیک کنید.

مکان یابی مشتریان
صدور فاکتور فروش

ثبت زمان ویزیت
ویزیتور به محض ورود به محل مشتری تایمر زمانی ویزیت را فعال می کند با این امکان زمان ویزیت یک ویزیتور و همچنین مکان او ثبت و همزمان در گزارشات ویزیت روزانه ویزیتور نمایش داده می شود.

صدور فاکتور فروش
یک ویزیتور برای موفقیت در فروش و اخذ فاکتور فروش به چندین داده،همزمان نیاز دارد .
کاتالوگ محصولات بصورت عکس و امکان استفاده از بارکد خوان
اطلاع از موجودی انبار
اطلاع از وضعیت بدهی مشتری و صدور فاکتور نقد یا نسیه
اطلاع از فروشهای قبلی
ثبت زمان تحویل کالا و توضیحات لازم
چاپ آنی فاکتور فروش بعد از صدور فاکتور

صدور فاکتور برگشتی

در اپلیکیشن فروش ویزیتور امکان ثبت مرجوعی مشتری وجود دارد و ویزیتور می تواند مرجوعی را به عنوان مرجوعی ویژه( با تعیین فاکتور فروش قبلی )و یا بصورت مرجوعی عادی ثبت نماید و می تواند برای پرداخت ان از مبلغ فاکتور جاری کم کند و یا در حساب مشتری بستانکاری ایجاد کند و در صورت داشتن صلاحیت با قیمت کمتری از قیمت فروش فاکتور برگشتی را ثبت نماید.

مدیریت بدهی و وعده های پرداخت مشتریان

برای ویزیتور امکان بررسی وعده های آینده مشتریان بسیار مهم است و ویزیتور در حین صدور فاکتور های نسیه عملا زمان سررسید را ثبت می کند در اپلیکیشن فروش ویزیتور زرین گزارش وعده های سررسید شده وجود دارد .

دریافت پول از مشتری با ارزهای مختلف

ویزیتور می تواند از مشتریان خود با ارزهای مختلف پول دریافت کند هر روز ازطریق اپلیکشن فروش ویزیتور نرخ ارزها به وی اعلام می شود و اودر حین ثبت دریافت پول از مشتری با تعیین ارز مورد نظر(دلار، دینار) نرخ برابری مبلغ پول دریافتی را می بیند و می تواند ثبت نماید ودر پایان روز با تحویل پول به بخش مالی و تایید بخش مالی اتوماتیک از حساب مالی مشتریان کسر می شود.

ثبت عدم فروش و دلایل عدم فروش

درصورتی که ویزیتور بعد از حضور در محل مشتری نتواند به مشتری کالا و یا خدمات را بفروشد برای مشتری عدم فروش ثبت می نماید.در اپلیکشن فروش ویزیتور امکان ثبت عدم فروش و ذکر دلایل عدم فروش وجود دارد.دلایل عدم فروش اغلب عبارتند از عدم حضور مسئول خرید،بسته بودن مغازه،عدم نیاز مشتری به کالا ، داشتن بدهی معوق مشتری و غیره …

اتمام ویزیت
بعداز پایان ویزیت ویزیتور می تواند برای هر مشتری اتمام ویزیت را بزند و در پایان هر روز نیز ویزیتور با زدن اتمام شیفت، پایان کار خود را به شرکت و به مدیر فروش اعلام می نماید و عملا گزارشات عملکرد خود را از قبیل مجموع فروش روز،مجموع پول دریافتی هرروز (نقدی و انتقال ازطریق کارت) را میتواند مشاهده نماید ودر گزارش کار روزانه ویزیتور ثبت می شود و گزارش عملکرد روزانه در اپلیکیشن مدیر فروش قابل نمایش است

تنظیم شرایط اعتباری برای مشتری (سقف بدهی)
از نظر مدت بدهی و حد اعتبار زمانی مشتری می توان حدود اعتباری را برای مشتری تعیین کرد تا بر پایه این قوانین بدهی مشتریان را در محدوه معین قرار دهیم این شرایط توسط مدیران حسابداری و مالی یا تیم بازاریابی (بخش اعتبار سنجی )تعیین می شود و از طریق اپلیکشن فروش ویزیتور در اختیار ویزیتورها قرار می گیرد.

این امکان عملا یک سیستم کنترل مالی است که از فروش های پر ریسک ویزیتورها جلوگیری می نماید و با هشدار به موقع به ویزیتورها از صدور فاکتورهای فروش به مشتریانی که وعده بدهی انها سررسید شده و یا اعتبار نسیه انها پرشده است و به شرکت بدهکارند پیشگیری می کند این امکانات در اپلیکیشن مدیر فروش زرین وجود دارد.

اتمام ویزیت
نمایش کالاهای تخفیف دار و جایزه دار

نمایش کالاهای تخفیف دار و جایزه دار

اپلیکیشن فروش ویزیتور زیرین می تواند در حین نمایش کاتالوگ توسط مشتری تخفیف کالاها و کالاهای جایزه دار را به مشتری نمایش دهد و در حین صدور فاکتور نیز برای محصولات فروخته شده در فاکتور تخفیف و یا دریافت مقادیر اضافی هدیه رابه صورت اتوماتیک ثبت نماید نمایش کالاهای تخفیف دار و جایزه ها می توانند برای همه مشتریان یا گروهی از مشتریان و یا برای بعضی از ویزیتورها فعال واعمال شود.

ایجاد لیست قیمت
لیست قیمت کامل را می توان برای بخش خرده فروشی و عمده فروشی با امکان اصلاح و به روز رسانی توسعه یافته به صورت اتوماتیک در اپلیکشن فروش ویزیتور زیرین انتقال داد و در صورتي که ویزیتور فایل مشتری را باز کند و کاتالوگ محصولات را نمایش دهد یا فاکتور فروشي را برای یک مشتری صادر کند،سيستم فروش به طور خودکار قيمت را بر اساس ليست قيمتي که مشتري به آن گروه تعلق دارد، نمایش می دهد .

اپلیکیشن فروش ویزیتور زرین روی چه گوشی های نصب می شود ؟

این برنامه کاربردی برای تمام گوشی های هوشمند اندروید مورد استفاده است این اپلیکیشن برای سرعت دهی و کمک به انجام فرایندهای فروش و توزیع توسط ویزیتور ها قابل استفاده است ، این برنامه می تواند فاکتورها فروش، دریافت پول ازمشتری،فاکتور برگشتی،موجودی انبار و …. و را بصورت انلاین و افلاین ثبت نماید .

چه چیزی اپلیکیشن فروش ویزیتور را متمایز می کند ؟

با اپلیکیشن فروش ویزیتور زرین میتواند فاکتورها را آنلاین و آفلاین صادر کنیم و شرایط تسویه را تعیین نماییم ، سبدهای محصول و بدهی های معوق را مدیریت کنیم و این اپلیکیشن به مدیران فروش اجازه می دهد تا حرکات روزانه ای را که بلافاصله پس از رخ دادن آن ها صورت گرفت بدانندوآن گزارش ها را چاپ کنند تا حجم فروش و مجموعه ها را در طول روز بدانند.

آیا فروشندگان و ویزیتورها رامی توان از طریق برنامه پیگیری کرد؟

ویزیتورها را می توان در هر نقطه ردیابی، در هر زمان از طریق ردیابی مکان GPS به دقت مدیریت و نظارت تیمی بکنیم .

چگونه می توانم اپلیکیشن فروشنده ها را با سایر نرم افزار های شرکت همگام سازی کنم؟

کالاها مرتب در تردد هستند و قیمت ها در حال تغییر و تعداد انها در برنامه انبار زرین وارد میشود و هنگامی که در اپلیکیشن ویزیتور بروزرسانی را می زنید عملا شما اخرین اطلاعات را در اختیار دارید که می توانید بر روی برنامه مشاهده کنید و بالعکس در هنگام ساخت هر فاکتور فروش و یا بازگشت از فاکتور آنلاین شما یک بار بروزرسانی را انجام داده اید و شما مدیر محترم می توانید این بخش را برای ویزیتورها اجباری کنید.

آیا پس از وارد کردن فاکتور میتوان اطلاعات را تغییر داد ؟

در صورتی که فاکتورها هنوز توسط مدیر فروش و یا تیم مالی تایید نشده باشند براحتی قابل اضافه و کم کردن هستند ، فاکتورها و مجموع فروش تا زمان ارسال فاکتورها و تایید تیم مالی ویا مدیر فروش و یا اتمام کار روزانه قابل اصلاح هستند و اما بعد از تایید یا بستن فایل روزانه توسط ویزیتور هیچ اصلاحیه ای قابل انجام نیست.

آیا ویزیتور میتواند در حین بارگیری و یا تحویل فاکتور به مشتری مطلع شود؟

همان طور که می توان به فاکتورهای فروش نقدی رسیدگی کرد، فاکتورهای در جریان و یا تایید شده و یا ارسال شده را ویزیتور ها می توانند در اپلیکیشن فروشنده زرین ببینند و در ضمن همیشه و آنلاین از وضعیت بدهی و پرداختهای مشتریانشان از طریق اپلیکیشن فروش ویزیتور مطلع باشند .