تلفن واحد فروش : ۰۲۱۶۶۱۷۲۰۹۶ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۷۵۱ | تلفن مدیر فروش: ۰۹۱۲۴۷۵۲۱۶۴ | تلفن واحد پشتیبانی : ۰۲۱۷۷۶۱۵۳۵۵ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۲۱۹

محصول جدید شرکت زرین

آپ سفارش گیر مشتریان – نرم افزار سفارشات و صدور فاکتور مستقیم مشتریان

سفارش گیری مشتریان

برای دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های : ۰۲۱۶۶۱۷۲۰۹۶ | ۰۲۱۶۶۱۷۲۷۵۱ تماس بگیرید.

 

 

نرم افزار سفارش گیری آنلاين بازاريابان

در اين نرم افزار ما مشارکت بازاريابان شرکت را در کمک به حسابداران در جهت صدور فاکتورها و درخواست هاي مشتري به صورت آنلاين و آفلاين و آگاهي از موجودي ها،کالاهاي جديد و حسابهاي مربوط به مشتري و همچنين اطلاع از آخرين مشتري هاي شرکت و اطلاع از مانده صورتهاي مالي آنها در صورت دادن اجازه توسط مديران داريم. سرعت انتقالات اطلاعات بازاريان به شرکت و کاهش اشتباهات و از بين بردن فاصله مکاني براي شرکت هاي توزيع شده برخي از اهداف اتوماسیون جامع پخش مویرگی زرین است. نرم افزار پخش مویرگی زرین شامل سفارشگیری اندرویدی و ردیابی ویزیتور و سیستم یکپارچه حسابداری پخش می باشد که مخصوص پخش غذایی ، لبنیاتی ، بهداشتی ، لوازم پزشکی ، دارویی و .. است.

نرم افزار فروش گرم و سفارش گيري آنلاين بازاريابان


 

نمایش گرافیکی کاتالوگ محصولات

نمایش گرافیکی کاتالوگ محصولات

شکل گرافیکی کاتالوگ محصولات جهت سفارشگیری آنلاین با دسته بندی دلخواه هر بازاریاب به مشتری نمایش داده می شود و با توجه به ترتیب و توالی محصولات یا سلیقه­ ی بازاریاب به مشتری نمایش داده می شود.نحوه نمایش کالاها می تواند براساس کلاس قرارگیری هر مشتری متفاوت باشد. به نحوی که برای یک هایپرمارکت یا یک رستوران محصولات متفاوتی جهت ارائه طبقه بندی شده باشد. مثلا کالاهای لوکس ارزان و یا پرفروش در یک طبقه بندی هدفمند جهت سفارش گیری ارائه شود.دسته بندی محصولات و انتخاب عکس برای آنها براحتی توسط نرم افزار کاتالوگ ساز زرین امکان پذیر است.

مدیریت سفارشات (سفارش گیری آنلاین )

مدیریت سفارشات (سفارش گیری آنلاین )

در نرم افزار پخش مویرگی زرین بازاریابان سفارشات خود را از طریق موبایل یا تبلت به سمت کامپیوتر سرور ارسال می کنند و در داخل نرم افزار زرین نیز بخشی تحت عنوان مدیریت فاکتورها و سفارشات بازاریابان وجود دارد که سفارشات تایید شده ، رد شده و در جریان بازاریابان را نمایش می دهد که مدیر فروش یا حسابداری با توجه به صلاحدید خود می تواند درخواست های مشتریان یا بازاریاب را تغییر دهد و هر یک از سفارشات بازاریان را اصلاح یا تایید کند. دراین نوع سفارش گیری بازاریاب از موجودی انبار بصورت لحظه ای و آنلاین مطلع خواهد شد.


 

تایید سفارش ویزیتورپخش

تاییدسفارش ویزیتورپخش

فرآیند سفارشات تبلت وموبایل بازاریاب به دو صورت اتوماتیک ودستی امکان پذیر است.به شکلی که سفارشات به سمت سرور ارسال می شود وپس از بررسی مدیر فروش پخش مویرگی می تواند در خارج از شرکت یا درداخل شرکت سفارشات بازاریابان را تایید یا رد کند.در صورت تایید یا رد سفارشات اطلاع رسانی لازم به بازاریاب اتفاق می افتد و بازاریاب دلیل عدم تایید فاکتور را مطلع می شود.دراین روش کلیه سفارشات از قبیل تایید شده وتایید نشده در سوابق بازاریاب باقی می ماند.


 

اطلاعات آنلاین ویزیت و فروش | نرم افزارسفارش گیری

اطلاعات آنلاین ویزیت و فروش | نرم افزارسفارش گیری

درنرم افرارسفارش گیری ما این امکان وجود دارد که ویزیتورباتعیین فیلترهای مورد نظر خود اطلاعات مربوط به مسیر جاری هر روز خود رادر نرم افزار پخش مویرگی زرین به صورت انلاین از سرورمرکزی شرکت پخش به روز رسانی کند و بعد وارد قسمت تور ویزیت خود شود. این بهترین امکان نرم افزار سفارش گیری انلاین برای افزایش کارایی تور ویزیت بازاریاب همچنین راهکاری برای افزایش دقت و سرعت مدیریت سفارشات ویزیتوراست.قسمت بروز رسانی نرم افزار سفارش گیری با تبلت و موبایل دارای 3 بخش کالا , طرف حساب و کاربرو ویزیتور است:

درقسمت کالا علاوه براین که تمامی اقلام موجود در انبار بروز رسانی می شود توسط فیلد ...ادامه مطلب


 

گزارش ویزیتور

گزارش ویزیتور | نرم افزار سفارش گیری با تبلت و موبایل

در قسمت گزارش ویزیتوردر نرم افزار تمام گزارشات فروش و سفارش گیری ویزیتوراز قبیل فروش خالص, تخفیفات, برگشت از فروش, اقلام کالا, جمع اقلام, فاکتورو.... روی تبلت و موبایل به سرعت و سهولت نمایش داده می شود و قابل ارائه است.

در این قسمت , بازاریاب با تعیین تاریخ به تفکیک روز و ماه و سال می تواند بازه زمانی مورد نظر خود را برای استخراج گزارش فروش و سفارش گیری ...ادامه مطلب