حسابداری پخش مویرگی چیست؟

فروش مویرگی(پخش مویرگی) به نوعی از فروش گفته می شود که از طریق یک شبکه گسترده و جامع صورت می پذیرد. در واقع در این نوع فروش، سطح فروش بسیار گسترده بوده و در سطح یک شهر، استان و یا کشور و در بعضی حالات کشورهای همسایه صورت می پزیرد. این نوع فروش میتواند توسط دفتر مرکزی, نمایندگی های فروش ، شعب مستقل و یا شعب غیر مستقل صورت گیرد. در تمامی این موارد دفتر مرکزی بصورت مستقیم در فروش دخالت داشته و یا با دادن اختیارات به شعب و نمایندگی ها بصورت غیر مستقیم از طریق دریافت گزارش بصورت آنلاین یا آفلاین فروش شعب و نمایندگی های خود را کنترل می کند.

گزارش پورسانت بازاریاب

نرم افزار پورسانت بازاریاب

برای محاسبه و فرمول پورسانت بازاریان شرکت های مویرگی چالشهای زیادی دارند ، با توجه به حساسیت این موضوع برای بازاریابان به عنوان حقوق پورسانتی و تاثیر گذاری این موضوع بر هزینه های متغییر شرکت پخش مویرگی ما ابزاری انعطاف پذیر جهت محاسبه ی دقیق این موضوع و گزارش با شفافیت بالا برای ویزیتورها و سرپرست های فروش را تولید کرده است . ما معتقدیم که هر شرکتی با توجه به سبد محصولی و تمرکز فروش خود روی گروه های کالا باید توانایی تغییر پورسات ها را در فصلهای مختلف سال داشته باشد . پس به دوشکل ریالی و کارتنی اقدام به پورسانت گذاری کالا ، گروه کالایی و برندهای سبد محصولی نموده است .​

رویکرد ویژه فرآیند مرجوع کالا

رویکرد ویژه فرآیند مرجوع کالا موزع

ما در نرم افزار تخصصی پخش مویرگی زرین با استفاده از روند ویژه برای فاکتورهای برگشتی علاوه بر کنترل تخفیفات و جوایز ارائه شده به مشتری ، تمامی صورت حسابهای مربوط به فروش خالص بازاریاب محاسبه می کنیم و با آسان کردن و انتخاب کردن اقلام و قیمت های درون فاکتور سرعت و دقت برگشت از توزیع و فاکتورهای مرجوعی را بالا می گیریم. ( ما در حسابداری پخش مویرگی زرین از دو نوع رویکرد مرجوعی استفاده می کنیم, یک رویکرد مرجوعی مرسوم و گونه ی ویژه آن و دوم اختصاصا(برگشت قلمی از روی فاکتور فروش) برای شرکت های پخش طراحی شده است.)

تخفیفات تخصصی شرکت های پخش و فروش مویرگی

تخفیفات تخصصی شرکت های پخش و فروش مویرگی

در تمامی بخش های سیستم امکان تعریف تخفیفات هدفمند برای گروهی از مشتریان ، گروهی از کالا موجود است و زرین با توجه به اعمال انواع مختلف تخفیف از حرفه ای ترین مکانیزم های تخصصی تخفیفات سطری ، حجمی ، نقدی ، پله ای پشتیبانی می کند و با اعمال این تخفیفات می توان برای گسترش فروش و نفوذ در بازار بهره برد و مهمترین مسائل محاسبه خالص فروش بازاریان به تفکیک و با دقت بالا می باشد .

هدف گذاری فروش در شرکت پخش

هدف گذاری فروش پخش مویرگی

در این بخش ما با تعیین هدف گذاری کاملا سفارش سازی شده برای پخش شما تمامی چالش های محاسبه درست و هدفمند پورسانت های بازاریابان را برای شما فراهم می کنیم. شما در این بخش می توانید برای بازاریابان و مدیرفروش و حتی سرپرست فروش پورسانت گذاری مجزایی داشته باشید و با استفاده از فرمول اختصاصی خود به برآورد دقیق پورسانت بازاریان بپردازید و از گزارشهای قوی فروش هدف استفاده کنید.

بازاریابی فروش و پخش مویرگی

اساس موضوع شرکت های پخش مویرگی تعیین سیاست های فروش و بازاریابی برای نفوذ در مناطق جدید و توسعه ی افق جغرافیایی حوزه پخش است و در کنار ان حضور قوی تر در مناطق نفوذ کرده و حفظ جایگاه فعلی و ارتقای ان می باشد.

توسعه بازار فروش مویرگی و حفظ مارکت

بدست اوردن مزیت رقابتی فروش و حفظ مناطق فروش یکی از مواردی است که شرکت های پخش قوی مویرگی به وسیله ی راهکار نرم افزار مویرگی به ان دست پیدا می کنند چون می توانند با ارزیابی منطقی و تعیین سیاست های قیمت گذاری سیستم جوایز , تخفیفات نقدی و حجمی و ارائه آفرهای فصلی و زمانی به این اهداف دست پیدا کنند که میزان فروش و بالطبع میزان سود شرکت را بهینه کنند.

مسیربندی توزیع مویرگی

در نرم افزار جامع پخش زرن امکان تعیین و اختصاص هر مسیر به یک بازاریاب و همچنین تعیین برنامه ی هفتگی ویزیت طبق روزهای هفته از امکاناتی است که مدیران فروش برای اختصاص و پوشش مسیرها از ان استفاده می کنند.

نرم افزار پورسانت بازاریاب و مدیر فروش

در نرم افزار پورسانت بازاریاب زرین فرمول محاسبه پورسانت و درصدهایی بازاریابان , سرپرستان و مدیر فروشان تعیین می شود و فرمولهای انها بر اساس سیاست های شرکت , حاشیه ی سود محصولات , جنس های پرفروش , کالاهای کند رو و ….است.می توان درصدها را برای بازاریابان اختصاص داد و حقوق و دستمزد انها را براساس این اهداف و سیاست های فروش لحاظ کرد.

سیاست هدف گذاری فروش مویرگی

هدف گذاری صحیح و براساس اقتضای کشش کالاها کشش منطقه های فروش و حتی براساس تجربه ی هر بازاریاب موضوعی است که در سیستم پخش زرین قابل پیاده سازی و و گزارش پذیر است.

حسابداری پورسانت مدیرفروش

در نرم افزار پخش زرین فرمول محاسبه پورسانت و درصدهایی بازاریابان , سرپرستان و مدیر فروشان تعیین می شود و فرمولهای آنها بر اساس سیاست های شرکت , حاشیه ی سود محصولات , جنس های پرفروش , کالاهای کند رو و...است.

پیگیری و حسابداری مطالبات پخش

●با توجه به اهمیت چرخه نقدینگی در شرکت های توزیعی و بحث بودجه بندی شرکت ها جهت اداره ی هرچه بهتر امور مالی نیاز به پیگیری دقیق مطالبات و اطلاع کامل از مانده های مشتریان می باشد.

●نرم افزار زرین رویکردی را مد نظر قرار داده است تا در ان بتوان با توجه به تک تک مناطق فروش , تک تک ویزیتور ها, تک تک کاربرها و تفکیک دقیق مانده مشتریان با توجه به تعداد فاکتورهای مانده مشتری را بتوان مورد بررسی و نقد قرار داد.به عنوان مثال ویزیتور A در منطقه A مشتریانش به چه میزان بدهی دارند و در عملکردهای فروش و پیگیری مطالبات به چه شیوه ای عمل می نمایند.چه میزان از بدهی های مشتریانش سررسیدگذشته شده و چه میزان به سررسید نزدیک می باشند.با توجه به اطلاعات دریافتی ادامه مطلب

تخفیفات شرکت پخش مویرگی

●با توجه به تنوع در سیاست های تخفیفات و جوایز کارخانه های ما در صنایع در ایران و همچنین متفاوت بودن تخفیفات از سمت شرکت های پخش برای جذب بازارهای جدید و رقابت با سایر شرکت ها به نظر می رسد که بخاطر اینکه این سیاست ها گوناگون و متنوع اند و همچنین اعمال درست این سیاست ها در سود و زیان مستقیم مربوط به شرکت نقش کلیدی دارد , در سیستم پخش مویرگی زرین توجه به اعمال اتوماتیک و سیستمی به شکلی که کنترل های کاربری انجام شود و همچنین از اشتباهات اپراتورها جلوگیری شود و همچنین اعمال سلیقه ای تخفیفات خارج از چارچوب با تعیین و اختصاص سیاست های صحیح , منجر به کنترل بهتر تخفیفات و کمک به موزعین جهت تحویل پول در حین تحویل فاکتور به مشتریان می شود.

●در تمامی بخش های سیستم امکان تعریف تخفیفات هدفمند برای گروهی از مشتریان ، گروهی از کالا موجود است و زرین با توجه به اعمال انواع مختلف تخفیف ادامه مطلب

مدیریت فاکتور مرجوعی پخش روزانه

●صدور فاکتورهای روزانه و ماشین های پخش به صورت همیشگی دارای یکسری فاکتور برگشتی , اقلام برگشتی می باشد. نکته حائز اهمیت در برگشت از فروش مشتریان موضوعات جوایز و تخفیفات اخذ شده ی مشتری است که در حین برگشت کالا باید جوایز , تخفیفات اخذ شده کاملا به سیستم برگردد و کنترل دقیق این برگشتی ها و مباحث ریالی انها موضوعی است که در نرم افزار پخش مویرگی زرین به صورت فاکتور مرجوعی ویژه لحاظ می شود که کلیه موارد تعیین شده به طور دقیق مرجوع شده و فاکتورهای روزانه به صورت دقیق برگشت خورده و نیازی به تعیین قیمت و درصد تخفیفات ندارد و سیستم به صورت ادامه مطلب

شرکت هایی که با رویکرد توسعه ی بازارهای خارج از ایران برنامه های توسعه ی فروش و نمایندگی دارند یکی از چالش های ورود به این بازارها داشتن نرم افزارهایی که امکان مدیریت ، کنترل و راهبری از راه دور را داشته باشند و بتوانند به 3 چالش اصلی شرکت های توسعه ی بین المللی پاسخ دهد.

یکی از شاخص های اصلی سیستم نرم افزار مالی ارزی استفاده از واحد های ارزی در کشورهای مبدا و مقصد است که کار با این ارزهای مختلف دارای حساسیت های منحصر به خود است که در حوزه ی سیستم مالی برای مدیریت هر یک از مراکز نیاز بکار روزانه با ارزهای مختلف می باشد.

کشورهایی که زرین در آن خدمات نرم افزاری ارایه می دهد:

 

ایران،عراق،ترکیه،امارات،افغانستان

زبانهایی که زرین پشتیبانی میکند:

 

●عربی، فارسی،کردی،انگلیسی، قابلیت ترجمه زبان آزاد

نرم افزار حسابداری ارزی ( بین المللی)

نرم افزار مدیریت و کنترل متمرکز

نرم افزار چند زبانه (فارسی – عربی – کردی – انگلیسی )

سیستم نرم افزار مالی چند ارزی​

نرم افزار حسابداری ارزی ( بین المللی)

نرم افزار مدیریت و کنترل متمرکز

نرم افزار چند زبانه (فارسی – عربی – کردی – انگلیسی )

سیستم نرم افزار مالی چند ارزی​

ارزهایی که نرم افزار مدیریت میکند:

دلار ، دینار ، ریال ، لیر ، یورو و..
نرم افزار ارزی زرین

مدیریت نرخ های ارز مالی (دلار-دینار-ریال و..)

در این نرم افزار به جنبه های نرخ های مختلف مالی با امکان و ثبت اسناد دقیق این نرخ ها توجهی ویژه شده است و یکی از مسائلی که در حوزه ی توسعه ی جغرافیایی شرکت ها مطرح است عدم کاربرد سیستم مالی مبدا در کشورهای منطقه است که نرم افزار ارزی زرین با توجه به ثبت دقیق اسناد مالی با ارزهای مختلف کار مدیریت ارزها و حساسیت های آن را به خوبی آنالیز کرده و راهکار دقیق و جامع به نرم افزاری را به مشتریان هدف ارائه می دهد .

گزارشگیری مالی ارزی

ارائه گزارشات مالی کل ، معین ، ….. حسابداری بر اساس ارزهای مختلف و همچنین ارائه ترازنامه و گزارشات سود و زیان بر اساس ارز پایه و با توجه به نرخ های تسعیر مختلف محاسبه ی دقیق ارزهای موثر با روش میانگین های وزنی متحرک جهت برآورد سود و زیان حاصل از تسعیر و گزارش دقیق این موارد به مشتریان یکی از نقاط قوت این سیستم مالی ارزی است .

نرم افزار حسابداری چن ارزی
اموزش بازاریابی و پخش مویرگی
نرم افزار حسابداری چند زبانه

نرم افزار مدیریت و کنترل متمرکز

ما با توجه به اینکه توسعه ی جغرافیایی فروش یکی از اهداف شرکت های بین المللی است و همچنین توزیع غیر یکنواخت در سطح تخصص های سازمانی باعث میشود ستادهای تخصصی قویتری داشته باشد و داشتن مرکز مجتمع و کادر فنی در یک مکان و استفاده از این تخصص ها در اقصی نقاط و مراکز فروش جدید ، شرکت نرم افزار جامع زرین پیشنهادهای فنی درباره راهکارهای ارتباطی و همچنین ارائه سولوشن های متمرکز استقرار و توزیع شده را به شرکت های متقاضی پیشنهاد میدهد که با وجه به این راهکارها این شرکت ها میتوانند مدیریت متمرکز و قوی را به شعبه های راه اندازی شده داشته باشند و دغدغه های مدیریت را در سطح بین المللی جواب دهد .

نرم افزار چند زبانه-multi language

در این نرم افزار امکان ترجمه ی کل نرم افزار به زبان دیگر امکان پذیر است و مشتری میتواند از ترجمه ی پیش فرض انجام شده به زبانهای فارسی – کردی – عربی – انگلیسی نرم افزار را ببیند و همچنین امکان چاپ گزارشات مهم همچون فاکتور ها ، گزارشات صورت حساب و …….. را به چند زبان چاپ را به مشتری ارائه داد . یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار ارائه ی یک نرم افزار واحد با چند زبان مهم زمان است یعنی مدیریت می تواند نرم افزار را فارسی رویت کند گزارشگیری کند و کاربران و اپراتورها با زبان عربی کار کنند و عملیات های خود را انجام دهند .

امنیت اطلاعاتی و نحوه پشتیبان گیری توزیع شده شعب و ستاد

یک راهکار جامع پشتیبانی چند سطحی از اطلاعات در سطح شعبه و ستاد را پیاده میکنیم که امکان پشتیبان گیری اطلاعاتی در یک زمان در چند مکان جغرافیایی امکان پذیر می کنیم نکته ای که حائز اهمیت است و ارتباطات انلاین و افلاین را برای هر کدام از مشتریان به فراخور امکانات و منابع وی پیشنهاد میکنیم .
در خصوص امنیت اطلاعاتی نیز با توجه به استفاده از تکنولوژی های همچون بانک اطلاعاتی جدید سرویس های اطلاعاتی و سرویس های امنیت داده و کد گزاری اطلاعاتی روی داده های حساس دسترس را به اطلاعات برای مشتریان ممکن نموده و به آنها جدیدترین متدهای کاری را ارائه می دهد.

امنیت اطلاعاتی و نحوه پشتیبان گیری توزیع شده شعب و ستاد

روش های ارزشیابی موجودی کالا در پخش

دراین جلسه موجودی کالا و روش های ارزشیابی و کنترل موجودی کالا را در شرکت های پخش با دید نرم افزاری زرین و البته تئوری های موجود بررسی و بحث خواهیم کرد.در مرحله اول در مورد اینکه موجودی کالا چه تعریفی دارد بحث می کنیم.

موجودی کالا

اقلامی از دارایی در شرکت های پخش نگهداری می شود , کالاهایی که در شرکت های پخش نگهداری میشود جزو دارایی های شرکت است.یکسری از این اقلام یا دارایی ها تا زمانی که به فروش برسند , برای نگهداری محصولات قابل فروش استفاده می شوند. مانند کارتون ها , پالت ها ,.. این ها همه در شرکت های پخش جزو موجودی کالا حساب می شوند.

در سازمان های پخش موجودی کالا رابطه خیلی مستقیمی با سایر بخش های دیگر دارد .اگر ما موجودی کالایی را درست بتوانیم تامین کنیم , یعنی کالا ها را درست و به موقع بتوانیم خریداری کنیم , درست و به موقع بتوانیم موجودی داشته باشیم ,میتوانیم سهم خوبی از بازار داشته باشیم و سهم بازار ما , دستیابی به بازار های جدید و یا حفظ بازار موجود , به اینکه ما چه جوری میتوانیم و چگونه میتوانیم موجودی کالا را تامین کنیم وابسته است. ایا به موقع ما میتوانیم کالای مورد نیاز را تامین کنیم؟ به مقدار کافی میتوانیم تامین کنیم؟.هرگونه درست و یا اشتباه فکر کردن در این زمینه سهم بازار ما را بیشتر و کمتر خواهد کرد.

موجودی کالا, همینطور تامین موجودی کالا , درسرمایه در گردش شرکت ها خیلی تاثیر دارد. شرکتی را در نظر بگیرید.مثلا یک شرکت پخش , یک سازمان پخش که قسمت عمده سرمایه در گردش ان در موجودی کالا قرار گرفته است. گفته می شود این شرکت ها دچار خواب انبار شده اند و همین را اگر شما در یک گروه از کالا یا چند گروه از کالا که خواب انباردارد مثال بزنید می بینید این مساله چقدر شرکت ها را دچار مسائل مالی و مضیقه های مالی و فشارهای مالی می کند.

سود و زیان

موضوع بعدی تعیین سود است ادامه مطلب

محاسبه سود و زیان دقیق به روش فایفو

در این زنجیره از ویدیو تصمیم داریم که درمورد محاسبه سود و زیان دقیق به شیوه فایفو و نمونه های عملی ان در برنامه زرین بپردازیم.برای اینکه از صحت اطلاعات دقیقا مطمئن باشیم , تراز افقی را نشان می دهیم که فعلا در ابتدا سود و زیان صفر است .

به قسمت کالا می رویم و در گزینه تعاریف کالا , برای نمونه کالایی را به نام ” تست فایفو نهایی” تعریف می کنیم . می توانیم نسبت این کالا را یک به یک یا یک به صد بگیریم .ولی اینجا یک به یک می گیریم که بتوانیم عددها را دقیق تر بررسی کنیم .مثلا برای نمونه از کارخانه خشکبار” تست فایفو نهایی ” را انتخاب می کنیم .در تاریخ 6.1 ,100عدد از این کالا خریداری می کنیم و نرخ را 20 می گیریم که 2000 می شود. برای اینکه بعدا هم بتوانیم روش های شناسایی ویژه را چک کنیم , به این کالا bach می دهیم .مثلا bach ان را 1 تعریف می کنیم حالا این کالا را خریداری کردیم و فاکتور شماره 43 می شود.

در تاریخ 6.8 یکبار دیگراز همان مثلا شخص یا کارخانه از همین کالا خرید می کنیم. تست فایفو را انتخاب می کنیم , اینجا 200 عدد ولی این بار با نرخ 23 وارد می کنیم که 4600 بشود و bach2 را هم انتخاب می کنیم .یعنی خرید دوم , که بعدا در روش شناسایی ویژه و فایفو , بتوانیم محاسبه سود و زیان را بررسی کنیم. این را هم ثبت می کنیم.برای این ها میتوانیم هزینه قائل بشویم یا هزینه را فاکتور خرید بزنیم که قیمت تمام شده شان تغییر داده بشود یا خیر.ولی فعلا برای اینکه ساده تر و مشخص تر باشد, فرض می گیریم که قیمت خرید , هملن قیمت تمام شده باشد. حالا اگرموجودی انبار ادامه مطلب

ارسال اس ام اس در سیستم زرین

بررسی موجودی انبار و اطلاع دقیق از سری ساختهای موجود

در این جلسه قصد داریم کاردکس کالایی که با بچ نامبر یا سری ساخت در سیستم نرم افزاری زرین وارد کردیم , از نظر تعداد و از نظر اینکه موجودی ای که الان درانبارداریم کدام یک ازسری ساخت های ماست, بررسی کنیم.

به قسمت کاردکس کالا می رویم و روی قسمت موجودی کالا کلیک می کنیم , موجودی ریالی کالا( یا موجودی ریالی انبار) و موجودی کالا را که 189.33 یا 1136 است میبینیم , با میانگین 899 فی خرید و تمام شده هم , چون هزینه ای روی ان نبوده همین قیمت است .

از همین جا اگر دوبار کلیک کنیم ادامه مطلب

ارسال پیام کوتاه | اطلاعات فاکتور

درحین سفارش گیری توسط بازاریاب سیستم سفارش گیری , بازاریاب اطلاعات مربوط به نحوه تسویه که شکل چک یا نقد می باشد را انتخاب می کند و اگر به صورت رسیدی هست تعداد روزهای وعده مشتری تعیین می شود و به مدیر فروش اعلام می شود ادامه مطلب

شیوه محاسبه سود واقعی در پخش | قسمت اول

در قسمت اول محاسبه سود و زیان در خدمت شما هستیم.می خواهیم در این فیلم اموزشی تفاوت نرم افزار زرین را با سایر نرم افزارهای دیگر اموزش بدهیم , یکی از مهمترین مسائلی که در شرکت های پخش وجود دارد این است که بعضی مواقع شیوه محاسبه سود و زیان به شیوه های استاندارد عملا امکان پذیر نیست . می خواهیم تمام دلایل و تمام وجه تمایز هایی را که می گوییم  ادامه مطلب

ویدیو آموزشی

شیوه محاسبه سود واقعی در پخش | قسمت دوم

در قسمت دوم محاسبه سود و زیان در خدمت شما هستیم. در قسمت اول گفتیم که 10 باکس ازکالایی را با هدیه ازشرکت خریدیم , 10 باکس را به ما هدیه دادند و این کالا را با هم دیدیم , حالا ما این را مثلا در تاریخ 8.1 میزنیم که بررسی کنیم و دوباره بتوانیم ببینیم.

100 باکس از این کالا را ما به فی 1000 خریدیم ادامه مطلب

ویدیو آموزشی

شیوه محاسبه سود واقعی در پخش | قسمت سوم

در قسمت سوم محاسبه سود و زیان دقیق , سود و زیان ناخالص نمونه ای را که قبلا خرید و فروش کردیم , بررسی می کنیم. ما این کالا را دراصل به صورت پروموشنی خریدیم.اگر قضیه را بررسی کنیم , در ابتدا به نظر می اید که این کالا ضرر داده است , در حالی که واقعا این طور نیست و ما چون این کالا را با تخفیف گرفتیم و برنامه ما این امکان ادامه مطلب

ویدیو آموزشی

شیوه محاسبه سود واقعی در پخش | قسمت چهارم

به قسمت چهارم سری محاسبه سود و زیان دقیق رسیدیم , اگر به خاطر داشته باشید , کالایی که محاسبه کردیم و تست هدیه ما 9 عدد بود , 100 عدد ازان را با قیمت 91 فروختیم و این 9 عدد هم برای ما 109 افتاده است .

شرکت ها معمولا با شیوه های مختلف کالا را می فروشند , یکی از این روش ها ادامه مطلب

ویدیو آموزشی

رابطه ی ویزیتور و طرف حساب در نرم افزار حسابداری پخش

سیستم پیگیری ارتباط با مشتریان

ثبت روزانه ی پیگیری های مشتریان از جمله امکاناتی هستند که شرکت های پیش رو در حوزه ی فروش بدان نیاز دارند.ثبت به موقع پیگیری های هر فروشنده , مدیریت ادامه مطلب

تور ویزیت

مسیربندی توزیع ویزیتورها

در نرم افزار یکپارچه پخش مویرگی تحت وب زرین مدیر یا سرپرست پخش و توزیع مویرگی می تواند با توجه به تراکم مشتریان پخش در یک منطقه خاصی علاوه بر منطقه بندی، مسیربندی مشتریان را نیزبرای ویزیتورها انجام دهد.منطقه بندی باعث توزیع بهینه نیروها در مناطق هدف برای فروش شرکت های توزیع مویرگی میشود.همینطور مسیربندی توزیع باعث مشخص تر شدن و شفاف ترشدن کار پخش وتوزیع مویرگی برای بازاریاب و شرکت پخش می شود. به این شکل بازاریاب در مسیرهای مشخص شده به ویزیت می پردازد.این کار باعث بهترانجام شدن کار بازاریابی و توزیع , جلوگیری از اتلاف وقت و تقسیم کار عالی,و اختصاص بهینه نیروها و منابع در حوزه ها و مناطق پخش و مشتریان می شود.

باتعریف رابطه ویزیتور و طرف حساب به ازای هر مشتری برای ویزیتور در نرم افزار, تعداد مشخصی ازمشتریان ادامه مطلب