راهکارهای پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی زرین راهکاری جامع برای مدیریت یکپارچه شرکت پخش مویرگی

نرم افزار سفارشگیری مشتری زرین

اپلیکیشن مخصوص مشتریان

دادن اطلاعات و ارایه عکسهای مختلف محصولات

دادن اطلاعات و ارایه عکسهای مختلف محصولات

ثبت فاکتور به صورت آنلاین

 

 در نرم افزار یکپارچه پخش مویرگی زرین مدیر یا سرپرست پخش و توزیع مویرگی می تواند با توجه به تراکم مشتریان پخش در یک منطقه خاصی علاوه بر منطقه بندی ، مسیربندی مشتریان را نیز برای ویزیتورها انجام دهد. منطقه بندی باعث توزیع بهینه نیروها در مناطق هدف برای فروش شرکت های توزیع مویرگی می شود.همینطور مسیربندی توزیع باعث مشخص تر شدن و شفاف تر شدن کار پخش وتوزیع مویرگی برای بازاریاب و شرکت پخش می شود. 

راهکارهای پخش مویرگی

در نرم افزار سفارش گیری با تبلت و موبایل (ارسال پیام کوتاه در نرم افزار سفارش گیری با تبلت )زیر سیستمی تحت عنوان مرکز پیام وجود دارد. که با استفاده از این قسمت امکان ارسال پیام کوتاه به مشتریان ، امکان ارسال آخرین مانده مشتریان برای بدهکاران ، امکان ارسال پیامک جهت ارسال بار و مبالغ مربوط به فاکتور قبل از بارگیری و توزیع و امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی با استفاده از اطلاعات مشتریان ثبت شده در سیستم وجود دارد.

راهکار صنایع پخش مویرگی

راهکارهای پخش مویرگی

راهکارهای پخش مویرگی

نرم افزار حسابداری ارزی زرین

نرم افزار حسابداري ارزي زرين و نرم افزار پخش مويرگي ارزي زرين راهنما و راهگشاي ساده و قابل اطميناني را براي همه مخاطبان و سازمانهاي فروش منطقه اي ،سازمانهاي ارزي و پخش مويرگي ارزي تهيه نموده است.

در باور بيشتر مديران، مديريت ،علم و هنري است كه درآن نياز به آموختن الزامي است. هرچند ،بخش عمده مديريت به دليل رويارويي با چالشهاي روزانه مانند، چالشهاي كمبود منابع انساني، منابع مالي، كيفيت نيروي انساني، افت وخيزهاي ارزي و فروش و تحليل و برسيهاي ارزهاي گوناگون به وجود مي آيد و تجربي است. 

اما هميشه راه حلهاي حرفه اي فقط از طريق مديران حرفه اي خصوصا در فعاليت شركت هايي كه با ارزهاي مختلف كار مي كنند به ارمغان مي آيد مديران مالي ،مديران توليد، مديران منطقه و فروش حرفه ايي كه توانايي درك چالشهاي ارزي و مديريت مالي ارزي را دارند بسيار كارسازند.

نرم افزار پخش گرم زرین یکی از نرم افزارهای مورد نیاز شرکت پخش گرم لبنیات,پخش گرم یدکی,پخش گرم نوشابه و نوشیدنی,پخش گرم مواد غذایی و… است.

سفارش گیری توسط ویزیتورها با استفاده از نرم افزار سفارش گیری اندروید به راحتی امکان پذیر است، که در آن ویزیتور بر اساس مسیر ویزیتی که توسط شرکت پخش تعریف شده است 

لطفا از اطلاعات بانک اطلاعاتی هرچه سریعتر کپی پشتیبان تهیه نمایید.مشاهده کردیم که در چند ماه اخیر تعداد 4 سازمان دولتی و چندین شرکت و فروشگاه و سیستم هایشان الوده به باج افزار شد.

اپلیکیشن سفارش گیری مشتری ،نرم افزاری برای ارتباط مستقیم شرکتها با مشتریان و صدور فاکتور انلاین و ثبت سفارش مستقیم طراحی شده است ،مشتریان شرکت با مراجعه به این اپلیکیشن سفارش گیری ، سفارشات خود را ثبت مینمایند و سفارشات توسط شرکت توزیع میگردد. سهولت دسترسی به ثبت سفارش و دادن تخفیفات ویژه یکی از نکاتی هست که مشتریان ترغیب به مراجعه به این نرم افزار میشوند . حذف پورسانت بازاریابی نیز یکی از انگیزه های شرکت ها برای استفاده از این نرم افزار می باشد.

قیمت نرم افزار پخش مویرگی

شرکتها با انجام فعالیت های مارکتینگی (بازاریابی) و ثبت نقاط ومکان فیزیکی مشتریان( گرفتن طول و عرض جغرافیایی)، و تعیین سطح اعتبار برای مشتریان عملا اندازه بازار را بدست می اورند و براساس مکان مشتریان ،مسیر حرکت ماشینها و برنامه ریزی سرکشی به مشتریان (تور ویزیت) و برنامه لوجستیک و شیوه توزیع و رساندن بار به مشتری ،استراتژی مارکتینگ(نرم افزار ردیابی بازاریاب) خود را تدوین می نمایند.

وجود نرم افزاری که به راحتترین شیوه بتواند در این زمینه خدمات رسانی کند ضروری است و نرم افزار اتوماسیون مارکتینگ زرین تمامی این امکانات را دارد.

در هر تجارت و یا شرکتی یکی از پایه ترین دارایهای آن شرکت منابع انسانی میباشد .

دنیای کسب کار با سرعت بسیار در حال تغییر کردن بوده و هست و همچنان این تغییرات ادامه دارد. 

مقالاتی در خصوص نرم افزار پخش مویرگی زرین و آموزش هایی مربوط به نرم افزار  زرین میباشد.

وظایف ویزیتور

ویزیتور کیست؟

ویزیتور شخصی است که نزدیک ترین نماینده شرکت به مشتری است، و حلقه ارتباط شرکت و مشتری می باشد او روزانه با مشتریان واجد شرایط ارتباط (حضوری ،تلفنی ،ایمیلی ) برقرار می کند . با معرفی محصولات و خدمات شرکت برای فروش اقدام وتلاش می کند .

نرم افزار پخش لوازم یدکی

نیاز روز افزون به مسایل نگهداری وسایل نقلیه و مکانیکی در این عرصه برای تهیه قطعات لوازم یدکی جلوه مهم تری را به خود گرفته است ، به دلیل تنوع زیاد محصولات یدکی ، مشتریان مصرف کننده را سر درگم کرده است . حتی این چالش هم برای شرکت های پخش یدکی را هم به چالش کشیده است که محصولات خود را به خوبی به مشتریان معرفی کنند و در کوتاه ترین زمان به دستشان برسانند . در اینجا قصد داریم راهکار های نرم افزار پخش مویرگی زرین در صنعت پخش یدکی بپردازیم. یکی از مسایل مهم برای تامین کننده گان یدکی علاقه مند هستند با چه شرکت های پخش یدکی کار کنند ، به روز بودن شرکت های پخش یدکی در صنعت نرم افزار پخش و فروش مویرگی است . شرکت های پخش یدکی با در دست داشتن نرم افزار پخش فروش مویرگی زرین ، نرم افزار سفارشگیری مشتریان زرین و افزونه فروشگاه اینترنتی زرین میتوانید وجهه و اعتبار خاصی در مقابل تامین کننده گان می توانند کسب کنند و تامین کنندگان بیشتری به دلیل نوین بودن و معرفی هر چه بهتر کالا در این پکیج نرم افزاری ، علاقه مند با همکاری آنها خواهند شد و این ایجاد اعتماد منجرب به افزایش دامنه و توسعه مشتریان خواهد شد.

TTMS صورت معاملات فصلی

در شرکت های پخش و فروش مویرگی یکی از مسائل حسابداری مالیاتی ، آماده سازی و تهیه گزارش صورت معاملات فصلی TTMS است که سازمان در پایان هر فصل ( بهار ،تابستان ، پاییز ، زمستان ) تکمیل میکند . TTMS در واقع یک نوع گزارش مالی است که افراد حقیقی و حقوقی و سازمان ها با دقت و جزییات بالا جهت ارائه به سازمان اموز مالیاتی کسور تنظیم و ارسال میکنند که عدم تهیه و ارسال آن موجب پرداخت جریمه نقدی و غیر نقدی میشوند . تمامی بنگاه های اقتصادی طبق قانون 169 مالیاتی کشور باید گزارشات معاملات فصلی خود را در مدت زمان مشخص و مقرر در سامانه معاملات فصلی و الکترونیکی ارائه نمایند . تعیین میزان مالیاتی نهایی در اختیارات سازمان امور مالیاتی کشور است . در صورتی که خریدار دارایی ، کالا و یا خدمات ، مکلف به ثبت و نام در سیستم نظام مالیاتی نباشد و جز مصرف کنندگان و اشخاص حقیقی باشد ، طبق ماده 81 مکلف به پرداخت مالایات نباشند . نیازی به درج شماره اقتصادی در صورت معاملات نیست . افرادی که مشمول پرداخت مالیات و ارسال گزارش معاملات فصلی طبق قوانین مالیاتی کشور هستند متشکل از اشخاص حقوقی ، اشخاص حقیقی و اصناف و صاحبان کسب و کارهای مشمول قوانین مالیاتی است .

اپلیکشن مخصوص فروشنده (ویزیتور) زرین یکی از امکانات سیستم برنامه های حساب های یکپارچه زرین است که مدیریت عملیات فروش و توزیع را بصورت کامل دارد و همچنین به زبان های (عربی و کردی ،انگلیسی ، فارسی، ترکی ،افغانی )کار می کند و این برنامه مجموعه ای از مزایای مهم برای ویزیتورها ،فروشندگان دارد .

به صورت تیتر وار مانند ثبت زمان ویزیت ،ایجاد فاکتور فروش، ایجاد سند دریافت پول از مشتری و دیگر عملیات اساسی روزانه که توسط ویزیتور اانجام می شود، اشاره کرد.